آکواریوم پروانه طلایی قشم: جاذبه های بزرگترین جزیره ایران یعنی قشم، آنقدر زیاد است که در سفرتان با تور قشم، مسلما تمام وقت شما برای بازدید و استفاده از جاذبه های طبیعی، تفریحات متنوع و سواحل قشم پر خواهد شد.

آکواریوم پروانه طلایی قشم یکی از این جاذبه هایی است که واقعا دیدن آن را باید در برنامه سفر خود قرار دهید، اگر علاقه زیادی به دیدن آبزیان، خصوصا آبزیان نادر دارید، حتما سری به این مجموعه بزنید. اگر دوست داشته باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این مجموعه به دست بیاورید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

آکواریوم قشم

در آکواریوم پروانه طلایی قشم ۱۸۰ نوع از آبزیان کمیاب و مختلف از سراسر جهان جمع آوری شده ونگهداری می شود. ظرفیت آب این آکواریوم حدود ۱۱۰۰ لیتر است و هزینه ای که برای این مجموعه برآورد شده در حدود ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

این مجموعه برای کسانی که از غواصی ترس دارند و یا نگران هزینه های غواصی هستند، گزینه بسیار مناسبی می تواند باشد، چرا که با پرداخت هزینه ی کمتر، می توانند از آبزیان متنوعی که در آکواریوم پروانه طلایی کیش نگهداری می شود، دیدن کنند.

گردشگران تور قشم، می توانند به این مجموعه سر بزنند و از انواع ماهی ها و موجودات متنوع آکواریوم پروانه طلایی قشم مانند، مجستیک یا فرشته ماهی، امپراطور، شاه میگو، مار ماهی، مارماهی گرگ، ماهیان جراح دم بادبانی، لب ماتیکی، دلقک پیک، لب ماتیکی، تو می تو، کلارکی دریای سرخ، دلقک آفریقایی، دم سل ازور، روباه ماهی، بلورینگ و انواع لاک پشت ها اشاره کرد.

آکواریوم پروانه طلایی قشم

برای دسترسی به آکواریوم پروانه طلایی قشم می توانید به میدان امامقلی در قشم رفته و در ضلع غربی آن ساختمان سیمرغ را بیابید، سپس به زیر زمین ساختمان سیمرغ رفته و از این مجموعه زیبا و بی نظیر دیدن کنید.

ساعات کار آکواریوم همه روزه از ۱۰ صبح تا ۹ شب است و بازدیدکنندگان می توانند در این ساعات با تهیه بلیت، از آکواریوم پروانه طلایی کیش دیدن کنند.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

عضویت در تلگرام آرشین پرواز