اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن پوکت

اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن پوکت ::دارای یک منطقه ساحلی خصوصی و یک استخر خصوصی در راوی، در یک مجتمع مسکونی شیک که با یک پارک محل زندگی گوزن ها، قوها، غازها، و بسیاری از گونه های پرندگان محصور شده، قرار دارد. مهمانان در طول اقامت می توانند از دوچرخه و وای فای رایگان استفاده کنند.این هتل به طوری برنامه ریزی کرده است که مسافران در مدت اقامت خود در تور تایلند دچار بی حوصلگی نشوند و از امکانات و تفریحات فراوان این اقامتگاه استفاده نمایند.

اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن پوکت

اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن پوکت

این هتل دارای ۳۹۰ اتاق و سوئیت– باغ – رستوران – استخر فضای باز – استخر کودکان – تراس آفتاب – مرکز اسپا – سونا –  مرکز تناسب اندام /باشگاه – زمین تنیس – کلاس یوگا – کلوب و زمین بازی کودکان –کتابخانه -Wifi رایگان – امکانات مختص افراد کم توان – پارکینگ رایگان –  ترانسپورت فرودگاهی – اتاق جلسه – فروشگاه اقلام کادویی – مکان مخصوص سیگار کشیدن – خدمات ارزی – خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق– پرستار و خدمات کودکو … می باشد.

دیگر امکانات اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن شامل تراس آفتاب گیر و کباب پز می باشند. این هتل دارای خدمات ذخیره بار، خشکشویی و کرایه ماشین می باشد. مهمانان در این هتل که در فاصله اندکی از مغازه ها و رستوران ها قرار گرفته، می توانند آژانس های مسافرتی، آبگرم ها و مغازه های کرایه وسایل غواصی را پیدا کنند.

اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن پوکت

اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن پوکت

خانه ی چینپراچا ۶.۲ مایل با اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن فاصله دارد، در حالیکه شهر قدیمی پوکت در ۶.۲ مایلی هتل قرار دارد. نزدیکترین فرودگاه به هتل، در فاصله ۲۰.۵ مایلی هتل، فرودگاه پوکت است.

آمار نشان می دهد که زوج ها علاقه ی زیادی به این هتل دارند.هتل و اقامتگاه ساحلی وی فیشرمن می تواند محل مناسبی برای اقامت شما در سفرتان با تور پوکت باشد پس این هتل را در گزینه های محل اقامت خود در نظر داشته باشید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

عضویت در تلگرام آرشین پرواز