تور آنتالیا نوروز98

6 شب
  • پرواز: قشم ایر
  • تاریخ رفت: 28 اسفند الی 16 فروردین
  • قیمت از 3.820.000 تومان
  • مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
!ثبت سفارش
3.820.000 تومان

تور آنتالیا نوروز۹۸

5 شب
  • پرواز: اطلس جت
  • تاریخ رفت: 28 اسفند تا 9 فروردین
  • قیمت از 4.975.000 تومان
  • مدت اقامت: 5 شب و 6 روز
!ثبت سفارش
4.975.000 تومان

تور آنتالیا نوروز ۹۸

برای اطلاع از قیمت تورهای نوروز ۹۸ با کارشناسان ما تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۴۲۳۴۶۲
!ثبت سفارش

تور آنتالیا نوروز ۹۸ یکی از بهترین و جذاب ترین تورهای نوروز امسال است که پیشنهاد می کنیم پیش از سفر با این تور اطلاعاتی هر چند مختصر درباره این شهر بدست آورید.البته گفتنی است تور آنتالیا در تمامی فصول به جز فصل زمستان طرفداران فراوانی دارد که البته در فصل زمستان پارک های آبی با آب گرم بسیار لذت بخش است.

آنتالیا یکی از شهرهای مهم و توریستی در کشور ترکیه است که یکی از جذاب ترین مراکز گردشگری و تفریحی این کشور به حساب می آید.این شهر در منطقه مدیترانه ای ترکیه قرار گرفته است.این شهر آب و هوایی مدیترانه ای دارد که در فصول گرم سال آب و هوایی گرم و خشک دارد و در فصول سرد سال آب و هوایی معتدل همراه با بارش دارد.

آنتالیا در فصل زمستان مسافرانی کمی دارد و به همین دلیل تبدیل به شهری خاموش می شود که تنها مردم محلی آن رفت و آمد می کنند و خبری از تعداد زیاد گردشگران و مسافران از جای جای دنیا در این شهر نیست.

در نوروز و فصل بهار آب و هوای آنتالیا بسیار مطلوب است و این دلیل برای افزایش تقاضا برای تور آنتالیا نوروز ۹۸ محسوب می شود که البته با توجه به وجود تفریحات آبی بسیار زیاد و البته متنوع در این شهر دلیلی بسیار مهمی برای سفر به این شهر است.

آنتالیا به چهار منطقه تقسیم می شود:

belek که بهترین و گران قیمت ترین هتل های در آن واقع شده اند و تقریبا تمامی هتل های این شهر ۵ ستاره هستند.

lara kundu که جدیدترین هتل ها را دارد ولی به دلیل شرایط آب و هوایی قیمت هتل های آن بسیار ارزان تر است.

kemer که طبیعی ترین و سر سبز ترین منطقه در آنتالیا است که بسیار مناسب افرادی است که به طبیعت علاقمند هستند.هتل های این منطقه از ۲ ستاره تا ۵ ستاره هستند.

side که منطقه ای بسیار دیدنی و جذاب است.این منطقه ساحل نرم و شنی ای دارد و دارای انواع پلاژ است.این منطقه تا مرکز شهر فاصله بسیار کمی دارد.

هزینه های سفر با تور آنتالیا نوروز ۹۸

هزینه های هر سفری و البته هر توری شامل هزینه های مربوط به رفت و آمد, هزینه های مربوط به اقامت, هزینه های مربوط به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید و مراکز ویژه گردشگری و… می شود.

هزینه های مربوط به رفت برگشت مسافر با پرواز بستگی به نوع پرواز انتخابی, ساعت پرواز, فرودگاه مقصد, فصل سفر و تاریخ سفر دارد.هزینه های اقامت نیز بستگی به نوع, موقعیت و درجه هتل انتخابی مسافر دارد.