لوگوی ارشین پرواز

تور ارزان ؛ تجربه ی سفر با کمترین هزینه

مسافرت رفتن یکی از کارهای لذت بخش است و بیشتر افراد دوست دارند که تعطیلات خود را در سفر و گشت و گذار باشند، سفر یکی از کارهایی است که شما را از روزمرگی خارج می کند و حال و هوایتان را عوض می کند. نوع سفر کاملا بستگی به شما دارد؛ اینکه بخواهید یکسال با کشتی کروز، یا دو هفته دوچرخه سواری و یا اینکه با تور به سفر بروید.

آنچه که مهم است رفتن به سفر و شناخت مکان های جدید است و آنچه که باعث می شود افراد از سفر رفتن امتناع کنند مدیریت هزینه های سفر است. اصطلاح تور ارزان ، عنوانی است که خیلی ها به دنبال آن هستند تا بتوانند سفری ارزان را تجربه کنند.

شاید شما هم آرزوی سفر به اروپا و برترین و معروف ترین مقاصد گردشگری جهان را دارید و بخاطر هزینه های زیادی که اغلب این سفرها دارند، از رفتن منصرف شده اید. عموما افراد زیادی به دنبال تور ارزان هستند و به کشف راه هایی برای کاهش هزینه ها می پردازند. همانطور که می دانید. همانطور که می دانید سفر به برخی از شهرها و کشورها به نسبت گران است و با توجه به هزینه های پرواز، هتل، غذا و تفریحات و … مستلزم هزینه های زیادی است.

تور ارزان

 

آژانس آرشین پرواز به عنوان مجری تورهای مسافرتی، پیشنهاداتی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید ارزان تر سفر کنید. با تماس با کارشناسان ما می توانید تا حدودی در هزینه های سفرتان کاهش داشته باشید. به طوری که انتخاب پکیج تور ارزان آرشین پرواز با رزرو بلیط های ارزان، هتل های ارزان و میان رده و همچنین کاهش هزینه های خورد و خوراک و استفاده از وسایل نقلیه عمومی می تواند تجربه ی سفری ارزان را برای شما به ارمغان بیاورد.

در واقع مدیریت این هزینه ها باعث به تحقق رسیدن آرزویتان می شود و شما می توانید با صرفه جویی در هزینه های سفر بارها و بارها به سفر بروید.

سفر هوایی راحت ترین روش برای مسافرت رفتن است و بیشتر مسافران به دنبال بلیط هواپیمایی ارزان تر هستند تا از هزینه ی اصلی سفر خودشان کاهش دهند. بعد از بلیط هواپیما، هتل و محل اقامت جزو اصلی ترین هزینه های سفر است. همچنین انتخاب مقاصدی که نیاز به اخذ ویزا ندارد سبب می شود که شما از تور لحظه آخری و بلیط های چارتری بهره ببرید.

تور ارزان چیست؟

شاید این سوال شما هم باشد که تور ارزان چیست و شامل چه تورهایی می باشد. برخی از این تورها همان تور های آفری و لحظه آخری است که با توجه به زمان و شرایط تخفیف خورده اند و شما مکان سفری ارزان برایتان فراهم شده است.

خوبی این تورها این است که شما به اندازه ای از کیفیت پرواز و هتل بهره می برید و در عین حال سفری ارزان را هم تجربه می کنید. به طور کلی می توان گفت که در سفرهای خارجی شما یک هفته الی ده روز قبل از سفر می توانید هتل را با قیمتی پایین رزرو کنید. البته برخی هتل ها از دو سه ماه قبل تخفیفاتی را ارائه می دهند و اقدام به فروش اتاق های هتل می کنند.

تورهای ارزان

 

پس اگر به دنبال سفری ارزان هستید یا از خیلی قبل تر اقدام به رزرو کنید و یا اینکه لحظه آخری سفر کنید. اگر که شرایط سفر دقیقه نودی را دارید و میتوانید مدیریت کنید، تور لحظه آخری بهترین گزینه برای سفر ارزان است. همانطور که می دانید ایرلاین ها در مسیرهای داخلی و خارجی از 10 روز قبل از پرواز در صورتی که صندلی های پرواز خالی باشند، بلیط های پرواز را با قیمت پایین تری ارائه می دهند و از سود خودشان کم می کنند تا صندلی ها خالی نماند.

خدمات تورهای ارزان آرشین پرواز

آژانس مسافرتی آرشین پرواز بسته به نوع تور داخلی و خارجی خدماتی را تحت عنوان تور ارزان ارائه می دهد که عمدتا به شرح زیر می باشد:

بلیط رفت و برگشت با ایرلاین های مطرح

رزرو هتل اقامت

ترانسفر فرودگاهی

بیمه مسافرتی

اخذ ویزا

راهنمای فارسی زبان

همچنین امکان انتخاب هتل و پرواز دلخواه خارج از پکیج موجود می باشد.

خصوصیات تورهای ارزان

به طور کلی تورهای ارزان، علاوه بر لحظه آخری بودن ممکن است شامل هتل های ارزانی که در منطقه خوبی قرار ندارند یا کیفیت خدماتی که ارائه می شود پایین است. مثلا هتل هایی که فاصله زیادی از فرودگاه، جاذبه های گردشگری و مراکز خرید دارند به نسبت ارزان تر از سایر هتل هاست. از معایب این هتل ها این است که برای رفتن به مناطق دیدنی باید هزینه ای برای حمل و نقل پرداخت کنید. البته اگر هزینه های حمل و نقل کم باشد اقامت در این هتل ها خیلی به صرفه تر است.

پس آنچه که در انتخاب تورهای ارزان مهم است، توجه به همه جنبه های سفر است. از محل اقامت و مدت اقامت گرفته تا هزینه های حمل و نقل و گشت های شهری. پس به تور ارزان دل خوش نکنید و اعتماد بی مورد نداشته باشید. چرا که برخی آژانس های مسافرتی پیکج هایشان را طوری ارائه می دهند که شما در مقصد سفرتان مستلزم پرداخت برخی هزینه ها شوید.

یا حتی در برخی موارد کیفیت پایین خدماتی که ارائه می دهند باعث می شود که خاطره ای بد در ذهنتان باقی بماند و با خودتان بگویید که کاش هزینه ی بیشتری پرداخت کرده بودم. پس همیشه در انتخاب تور علاوه بر قیمت به موارد دیگری هم توجه داشته باشید. از اینرو برای رزرو تورهای ارزان سراغ آژانس های معتبر بروید تا بتوانید سفری خوش را تجربه کنید.

آژانس آرشین پرواز تورهای ارزان را با خدمات با کیفیتی ارائه می دهد و تمام تلاش ما این بوده است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات و امکانات را با پایین ترین قیمت ارائه دهد.