جزایر پرهنتیان مالزی

جزایر پرهنتیان مالزی

جزایر پرهنتیان مالزی در سواحل شمال شرق مالزی قرار دارند و شامل دو جزیره ی پرهنتیان بزرگ و کوچک است.سفر به این جزیره می تواند با یک صرفه ی اقتصادی همراه باشد.ضمن اینکه فرصت های تفریحی چذابی در این جزایر فراهم است.چنانچه به مالزی سفر می کنید بازدید از این جزایر را در برنامه سفر خود از طریق تور مالزی قرار دهید.

 

جزایر پرهنتیان مالزی

جزایر پرهنتیان مالزی

پرهنتیان به زبان مالایی تقریبا به معنای نقطه ی توقف ترجمه شده است که البته معنای مناسبی محسوب می شود.چرا که بیشتر مسافران به این جزیره می آیند و تا پایان اقامت چند صباحی را در اینجا سپری می کنند.جزایر پرهنتیان در مالزی از دو جزیره پرهنتیان کسیل ( پرهنتیان کوچک و پرهنتیان بزرگ) تشکیل شده است.هر دوی این جزایر به دلیل داشتن صخره های دریایی و آب های زلال از شهرت خاصی برخوردار هستند.به علت وجود صخره های دریایی و آب های شفاف و کریستالی اطراف آن این جزایر میزبان طیف گسترده ای از مرجان ها و لاک پشت های دریایی و کوسه های کوچک هستند.اما معمولا مردم برای استراحت کردن و لذت بردن از ساحل به این جزایر زیبا و دست نخورده سفر می کنند.

 

در این جزایر مسافرخانه وجود ندارد و فقط خانه های ساحلی مجلل پذیرای گردشگران است.هزینه ی اتاق ها از شبی ۲۲۰۰۰ تومان شروع می شود اما متوسط هزینه شبی ۵۵۰۰۰ تومان است.در صورت اجاره از محلی ها می توانید در بودجه ی خود صرفه جویی کنید.

جزایر پرهنتیان مالزی

جزایر پرهنتیان مالزی

 

تهداد معدودی هتل در این جزیره وجود دارد که محدوده ی قیمت آن در هر شب بین ۷۳۰۰۰ تا ۱۸۸۰۰۰ تومان برای یک اتاق دو نفره است.

همچنین غذا خوردن در این جزایر بسیار مقرون به صرفه است.معمولا قیمت هر وعده غذایی ۵۸۰۰ تومان است ولی در صورتی که رستوران های تورسیتی گران قیمت بروید هزینه غذای شما ۱۹۷۰۰ تومان افزایش می یابد.با توجه به هزینه های کم این جزیره,می تواند برای سفر بسیار منساب باشد.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز