لوگوی ارشین پرواز

مرکز خرید میدولی مالزی

در اینجا میخواهیم برای خرید در مالزی مرکزی را به شما معرفی کنیم که هنگام سفر با تور مالزی دیگر به دنبال فروشگاه و مرکز خرید نباشید و با داشتن آدرس این مرکز خرید به راحتی خرید کنید. این مرکز خرید در خارج از شهر کوالالامپور است و وسعتی در حدود 418 هزار مترمربع دارد و نامش مرکز خرید میدولی Mid Valley Megamall است. این مرکز در نوامبر سال 1999 به صورت رسمی بازگشایی شده است.

مرکز خرید میدولی مالزی درکناربزرگراه فدرال و در بین راه کوالالامپور و پتالینگ جایا قراردارد و یکی ازبزرگترین مراکز خرید آسیاست. این مجتمع شامل بازار، بخش اداری و دوهتل است که در ۵ طبقه ساخته شده است. مرکز خرید میدولی در سال 2000 جایزه بهترین مرکز خرید از دید گردشگران و در سال 2001 جایزه بهترین خرده فروشی را از سمت  FIABCI Malaysia دریافت کرده است.

مرکز خرید میدولی مالزی

از مهم ترین فروشگاه های این مرکز خرید می توان به فروشگاه های زنجیره ای مترو جایا، فروشگاه زنجیره ای جاسکو و کارفور اشاره کرد. همچنین شعبه ای از انواع مراکز تجاری ژاپن، مراکز خرده فروشی مالزی و فروشگاه های زنجیره ای فرانسه در این مرکز تجاری وجود دارد. در این مرکز خرید می توان لباس های مد روز ، تجهیزات الکترونیکی ، کامپیوتر ، کادوها ، یادگاری ها، غذاها و … را تهیه کرد. دو هتل معروف این مرکز خرید هتل های Cititel Midvalley با 646 اتاق و Boulevard Hotel با 390 اتاق می باشند.

در طبقات مختلف مرکز خرید میدولی چه چیزهایی وجود دارد؟

در طبقه زیر همکف این مرکز خرید صرافی واواسان از بهترین صرافی های مالزی قرار دارد که بهترین نرخ تبدیل ارز را در مالزی ارائه می دهد.

در طبقه دوم این مرکز بسیاری از برندهای محلی مالزی یافت می شود.

در طبقه پنجم این مرکز یک زمین بازی بولینگ مخصوص کودکان و نوجوانان و همچنین یک سینمای چند بعدی که فیلم های روز را نمایش می دهد وجود دارد.

مطرح ترین برندهای مرکز خرید میدولی مالزی

در مرکز خرید میدولی 430 برند داخلی و خارجی وجود دارد که از مطرح ترین آنها می توان به برشکا Bershka، دیور Dior، گس Guess، منگو Mango ، تیمبرلند Timberland، زارا Zara، ویکتوریا سکرتVictoria’s Secret، سواچ Swatch و …اشاره کرد. همچنین برندهای مطرح پوشاک بانوان و آقایان و برندهای مطرح در زمینه ساخت و طراحی جواهر مانند G&O Jewellery و Riocca Jewellery در این مرکز وجود دارد.

امکانات مرکز خرید میدولی مالزی

یکی از بهترین امکاناتی که در این مرکز ارائه می شود، پارکینگ مخصوص بانوان است. همچنین یک مرکز دندانپزشکی مجهز به نام Pristine Dental Centre در این مرکز موجود است که آخرین تکنولوژی روز دنیا را برای بیماران ارائه می دهد بنابراین بیمارانی از سرتاسر دنیا مانند هلند، استرالیا، کانادا و… به این مرکز می آیند.

از دیگر امکانات این مرکز خرید می توان به بانکها، فست فودها، رستوران های بین المللی و محلی، کافه بار، مک دونالد، استارباکس، کینگ برگر، کی اف سی، سینما سه بعدی، سالن بدن سازی جکی جان، هتل آپارتمان، سالن غذاخوری مالایی و صرافی اشاره کرد. همچنین امکانات ویژه اطفال و شیرخواران در فروشگاههای متروجایا و جاسکو به بهترین شکل ممکن ارائه می شود. از خدمات بانکی مرکز خرید میدولی مالزی، شعبه ها و دستگاه های خودپرداز (می بانک مالزی) و (سی آی ام بی) می باشند.

مرکز خرید میدولی مالزی

چگونه می توان به مرکز خرید میدولی مالزی رسید؟

همانطور که گفته شد مرکز خرید میدولی در خارج از شهر کولالامپور قرار دارد بنابراین برای رسیدن به این مرکز می توان از سرویس رفت و برگشت رایگان که از ایستگاه قطار سبک شهری بنگسار Bangsar LRT Station به طرف مرکز خرید میدولی است، استفاده کرد. علاوه بر این برای رسیدن به مرکز خرید میدولی از تاکسی و قطار شهری کی تی ام که درایستگاه میدان میدولی است، می توان استفاده نمود.

ساعات بازگشایی مرکز خرید میدولی مالزی

ساعت شروع به کار مرکز خرید میدولی از ساعت 10 صبح بوده و شما می توانید تا ساعت 22 شب به مرکز خرید میدولی سرزده و خرید کنید.

 

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments