هتل آل سیزن استانبول

هتل آل سیزن استانبول و ستاره هایش ؟

هتل چهار ستاره ی آل سیزن استانبول تقریبا در مرکز استانبول قرار دارد. میدان سلطان احمد، بازار بزرگ، موزه ایا صوفیه در فاصله ی ۱۵ دقیقه ای ایستگاه تراموا قرار دارند. این هتل مجهز به یک سونا و خدمات ماساژ دهی است. هتل آل سیزن اتاقهایی مدرن مجهز به یک تلویزیون ال سی دی، سیستم تهویه هوا، مینی بار، و یک کتری برقی است. همچنین اینترنت وای فای رایگان وجود دارد.در رستوران سیزن (فصلی) شام و ناهار با منوهای جداگانه سرو می شوند. شما همچنین می توانید از نوشیدنی در بار سیزن استفاده کنید.

پارکینگ هتل آل سیزن استانبول

هتل آل سیزن ۲ دقیقه پیاده تا ایستگاه تراموای فندیک زاده فاصله دارد، که دسترسی به دیگر مکان های شهر را امکان پذیر می سازد. پارکینگ اختصاصی رایگان در مکان این هتل وجود دارد. منطقه ای که توریست های خارجی زیادی را بخود جذب می کند.

هتل آل سیزن استانبول

هتل آل سیزن استانبول

هتل آل سیزن استانبول و نزدیکی به میدان سلطان احمد؟

میدان سلطان احمد از مناطق قدیمی استانبول می باشد و معمولا جاهای دینی و تاریخی استانبول در این منطقه قرار دارد. از جممله مسجد سلطان احمد و کاخ توپکاپی استانب.ل در این منطقه واقع شده است.اغلب هتل های ۴ و ۳ ستاره در این منطقه قرار دارند البته هتل های ۵ ستاره نیز در این منطقه می باشد اما تعداد کمی و نسبت به بودجه و هزینه شما می تواند مکان مناسبی برای اقامت در استانبول باشد.

این منطقه اکثرا مورد توجه توریست های اروپایی می باشد.

هتل آل سیزن استانبول و موزه ایا صوفیا؟

موزه ایا صوفیا در فاصله ۱۵ دقیقه ای این هتل قرا دارد و از اثار تاریخی معروف استانبول می باشد و توریست های زیادی برای دیدن این موزه به استانبول سفر می کنند. این مسجد یا کلیسا یکی از شاهکارهای معماری استانبول بشمار می آید.این کلیسایبه دستور کنستانتین‌ دوم امپراطور بیزانس در سال‌۳۶۰ میلادی بنا‌ شد‌.در آن زمان استانبول قسطنطنیه نام داشت و بعد از فاتح شدن سلطان محمد و فتح قسطنطنیه نام آن به اسلامبول تغییر یافت و این کلیسا تبدیل به مسجد مسلمانان عثمانی شد.و در دوره جدید استانبول مسجد ایا صوفیا تبدیل به موزه ایا صوفیا شده است .

نحوه رزرو تور استانبول؟

جهت رزرو تور استانبول در آرشین پرواز کلیک کنید.

امکانات ویژه هتل آل سیزن استانبول در یک نگاه:

۱- نزدیکی به موزه ایا صوفیا

۲- نزدیکی به میدان سلطان احمد

۳- نزدیکی به مترو

۴-  ۴ ستاره بودن

۵- سونا

۶- ماساژ دهی

هتل آل این استانبول

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز