لوگوی ارشین پرواز

هتل آنداکیرا پوکت اقامت با آرشین پرواز

هتل آنداکیرا پوکت ۱۰ دقیقه تا ساحل پیاده فاصله دارد. هتل آنداکیرا واقع در ساحل پاتونگ، دارای یک استخر بزرگ و عریض و سه رستوران است. این هتل همچنین سرویس حمل و نقل رایگان به ساحل پاتونگ ارائه می دهد و دارای وای فای رایگان در سرتاسر هتل می باشد.آرشین پرواز در تور ارزان پوکت خود این هتل را به شما پیشنهاد می دهد.

هتل آنداکیرا پوکت

هتل آنداکیرا پوکت

اتاق های مدرن هتل آنداکیرا مجهز به بالکن های اختصاصی با چشم انداز رو به ساحل پاتونگ است. هر اتاق دارای یک تلویزیون صفحه تخت، کافه بار کوچک و صندوق امانت است. بعضی اتاقها مستقیم به استخر منتهی می شوند.

مهمانان می توانند در اسپا (چشمه آبگرم) ریلکس کنند، در حالی که کودکان از استخر مخصوص به خود لذت ببرند. کانتر پذیرش ۲۴ ساعته ی هتل سرویس ذخیره بار و تبادل ارز را ارائه می دهد. اطلاعات تور و سرویس خشکشویی نیز موجود هستند.

هتل آنداکیرا پوکت

هتل آنداکیرا پوکت

رستوران روباز ایم ایم (Im-Aim) غذاهای محلی و غربی سرو می کند. کافه بار کنار استخر مکانی عالی برای تماشای غروب خورشید در حین نوشیدن کوکتل است. نوشیدنی های سبک در کافه بار لابی ارائه می شوند. از هتل آنداکیرا دسترسی آسان به مراکز خرید، رستوران و کلوب های شبانه مهیا است. از فرودگاه بین المللی پوکت با ماشین ۴۵ دقیقه تا هتل راه است.

هتل آنداکیرا پوکت

هتل آنداکیرا پوکت

بر اساس بررسی های جداگانه، این هتل، مکان محبوب و مورد علاقه ی مهمانان در ساحل پاتونگ است.بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد سفر به جزیره زیبای پوکت را دارید هتل انداکیرا را در لیست گزینه های محل اقامت خود قرار دهید.

زوجها علاقه ی خاصی به این هتل دارند- آنها رتبه ی ۸.۲ را به این هتل برای سفر دو نفره شان اختصاص دادند.

این هتل همچنین رتبه بهترین ارزش را در ساحل پاتونگ از آن خود کرده است. مهمانان این هتل در مقایسه با دیگر مکان های این شهر در ازای پول پرداختی شادی بیشتری بدست می آورند.پیشنهاد می کنیم اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید این هتل را به عنوان یکی از گرینه های محل اقامت خود در نظر داشته باشید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

دیدگاه بگذارید

  مرا خبر کن  
جه زمانی؟

عضویت در تلگرام آرشین پرواز