هتل اترنو استانبول- تکسیم

هتل اترنو استانبول- تکسیم کجا واقع است؟

هتل بوتیک اترنو آل شام استانبول تنها ۲ دقیقه با میدان مشهور تکسیم و خیابان استقلال فاصله دارد و از امکانات راحت و اینترنت پر سرعت رایگان برخوردار است. بسیاری مغازه و مکان های غذاخوری در فاصله پیاده روی وجود دارند.اتاق های مجلل مهمان در هتل اترنو آل شام در طول اقامت شما مکان تمیز و راحتی برای شما فراهم می آورند. هر اتاق عایق صدا بوده و مجهز به سیستم تهویه هوا و مینی بار است.روز خود را با یک صبحانه کامل بوفه ای مطابق با هزینه ی خود شروع کنید. از سرویس ۲۴ ساعته و دوستانه ی تیم حرفه ای پذیرش لذت ببرید، افرادی که برای اشتراک گذاری دانش محلی شان خوشحال و شاد می شوند.

هتل اترنو استانبول- تکسیم

هتل اترنو استانبول- تکسیم

دسترسی به وسایل نقلیه عمومی هتل اترنو استانبول- تکسیم

میدان تکسیم نیز راههای ارتباطی حمل و نقل به بقیه ی استانبول را فراهم می کند، که برای شما دسترسی آسان به مناطق تاریخی و تجاری استانبول را امکان پذیر می سازد. این میدان جزو خیابان های شلوغ پر از مراکز خرید، آثار تاریخی و باستانی استانبول می باشد این خیابان پرشورترین و زنده ترین خیابان های استانبول می باشد این خیابان جزو استانبول مدرن می باشد در ضمن ترم لاین معروف که جزو میراث فرهنگی استانبول می باشد در این خیابان می باشد. اگر علاقه به دیدن مرکز آتاتورک دارید بدانید که این مرکز در خیابان تکسیم قرار دارد. برای خرید سوغاتی این خیابان بهترین انتخاب می باشد انواع و اقسام کتاب و جواهرات لباس و صنایغع دستی در این خیابان می باشد.

هتل اترنو استانبول- تکسیم

هتل های استانبول در تکسیم

نظرات مسافرین در مورد هتل اترنو استانبول- تکسیم

مسافرینی که به استانبول سفر کردن و در هتل اترنو استانبول اقامت داشتند نزدیکی هتل به مراکز دیدنی، خرید و تاریخی را مزایای عالی هتل اترنو استانبول- تکسیم دانستند و تمیزی و بهداشت این هتل را در حد متوسط دانستند.و قیمت پایین از دیگر مزایای این هتل بشمار می رود و در نظر سنجی مسافران به کوچک بود لابی آن نیز اشاره شده است.
از دیگر مزایای این هتل دسترسی به خیابان استقلال می باشد. دسترسی به مترو و صرافی بسیار راحت می باشد . جزو هتل های قدیمی و کوچک استانبول می باشد و فقط مجهز به یک آسانسور می باشد. از نظر قیمت بسیار مناسب می باشد.
نزدیکی به فرودگاه آتاتورک با فاصله ۲۴ کیلومتری و فرودگاه سابیها با فاصله ۴۳ کیلومتری نیز از دیگر مزایای هتل اترنو استانبول می باشد.

هتل اترنو استانبول- تکسیم در یک نگاه؟

۱- فاصله تا فرودگاه اتاتورک ۲۴ کیلومتر

۲- فاصله تا فرودگاه سابیها ۴۳ کیلومتر

۳- قیمت پایین

۴- دسترسی راحت به خیابان استقلال

۵- دسترسی راحت به صرافی

۶- دسترسی راحت به مترو

در آرشین پرواز می توانید از قیمت تور های استانبول مطلع شوید.

هتل بنتلی بای مولتون استانبول

 

 

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز