هتل بریستول تکسیم استانبول

هتل بریستول تکسیم استانبول

هتل بریستول تکسیم استانبول ، در فاصله ی ۳۰۰ متری خیابان خرید استقلال، دارای اتاق های مجهز به تهویه هوا و وای فای رایگان و تلویزیون ماهواره دار است. خدمات ۲۴ ساعته نیز جزء امکانات هتل می باشد.

هتل بریستول تکسیم استانبول

هتل بریستول تکسیم استانبول

اتاق های هتل بریستول که در سال ۲۰۱۳ بازسازی شدند، با رنگ های گرم و مبلمان چوبی تزئین شده اند. تمام اتاق ها دارای یک میز کار، یک کافه بار کوچک، و یک حمام خصوصی با امکانات بهداشتی همچون حوله و صابون هستند.در مجموع امکانات اتاق های این هتل بد نیستند و نیازهای مسافران را برطرف می سازند.

مهمانان می توانند در کانتر پذیرش با خدمات ۲۴ ساعته، اطلاعات محلی، مشاوره درباره سفر و بلیط را کسب کنند. هتل بریستول همچنین خدمات کرایه ماشین و خشکشویی ارائه می دهد.با کرایه ماشین شما می توانید به راحتی در شهر بگردید و از مراکز خرید استانبول دیدن کنید.

هتل بریستول تکسیم استانبول

هتل بریستول تکسیم استانبول

هر صبح، صبحانه به سبک بوفه در اتاق صبحانه سرو می شود. کافه بار هتل انواعی از نوشیدنی های محلی و بین المللی را ارائه می دهد.این هتل دارای ۷۶ اتاق می باشد و همچنین یک صرافی نیز داخل هتل موجود است.

هتل بریستول ۳ کیلومتر با مرکز تاریخی استانبول فاصله دارد، جایی که مهمانان می توانند از مسجد کبود، قصر توپکاپی، و موزه ایا صوفیه دیدن کنند. پارکینگ رایگان نیز در محلی نزدیک هتل وجود دارد. مرکز خرید جواهر ۱۵ دقیقه با ماشین با هتل و خیابان پر جنب و جوش استقلال ۸ دقیقه با ماشین با هتل فاصله دارند.بنابراین این هتل از لحاظ موقعیت مکانی برای گشت و گذار و خرید در شهر استانبول و خیابان استاقلال بسیار مناسب است.اگر قصد سفر با تور استانبول را دارید هتل بریستول تکسیم را در لیست محل اقامت خود در نظر داشته باشید.آرشین پرواز شما را برای یک سفر و یک اقامت خوب یاری می نماید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز