هتل ویزون استانبول

هتل ویزون استانبول

هتل ویزون استانبول :: این هتل واقع در منطقه آرام عثمان بی، ۴۰۰ متر با منطقه خرید نیشان تاشی استانبول با کافه ها و رستوران های معروف فاصله دارد. این هتل دارای اتاق های نور گیر و روشن با سیستم تهویه هوا و وای فای رایگان در کل هتل می باشد.

هتل ویزون استانبول

هتل ویزون استانبول

اتاق های شیک هتل ویزون استانبول که با رنگ های گرم تزئین شده اند،به طور کلی می توان گفت اتاق های این هتل تمام امکانات لازم برای یک اقامت راحت و دلپذیر را دارا می باشد.تلویزیون با کابل ماهواره، کافه بار کوچک و یک میز کار دارند. بعضی از اتاق ها نیز حمام اسپا اختصاصی دارند.

هتل ویزون استانبول

هتل ویزون استانبول

غذاهای ترکی در رستوران زیبای هتل سرو می شود و یک کافه بار برای سرو نوشیدنی موجود است. مهمانان نیز می توانند از مراکز خرید، رستوران ها و کافه های نزدیک دیدن فرمایند.پیشنهاد می کنیم در سفر با تور استانبول و اقامت در این هتل حتما از غذاهای بی نهایت لذیذ ترکی استفاده بفرمایید.

مرکز آبگرم ویزون دارای یک حمام ترکی و سونای فنلاندی است. مهمانان می توانند از استخر شنای سرپوشیده استفاده کنند یا با ماساژ آرامش کسب نمایند.

هتل ویزون استانبول

هتل ویزون استانبول

مرکز کنگره و نمایشگاه لطفی کردار کمتر از یک کیلومتر با هتل و میدان معروف تکسیم ۲ کیلومتر با هتل فاصله دارند. این هتل که در ۳۰۰ متری ایستگاه متروی عثمان بی واقع شده، دسترسی آسان یه وسایل حمل و نقل عمومی را فراهم می کند.اگر به خرید و گشت و گذار در بازار ها علاقه دارید این هتل برای شما مناسب است چراکه با توجه به نزدیکی این هتل به میدان تکسیم و خیابان استقلال شما می توانید به گشت و گذار و خرید در خیابان استقلال استانبول بپردازید.

بنابراین اگر قصد سفر به استانبول را داشتید هتل ویزون استانبول را میان هتل های محل اقامت خود در نظر داشته باشید.

هتل پرا رز استانبول

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز