هتل گرند اوزتانیک استانبول- تکسیم

اگر قصد سفر با تور استانبول را دارید و در صورتیکه تصمیم به رزرو هتل گرند اوزتانیک را دارید در ادامه با این مطلب از آرشین پرواز همراه باشید.

هتل گرند اوزتانیک استانبول- تکسیم چند ستاره دارد؟

هتل ۴ ستاره ی گرند اوزتانیک استانبول واقع در منطقه ی تکسیم استانبول، دارای اتاق هایی با دسترسی به اینترنت رایگان و تلویزیون LCD، پیاده تنها ۵ دقیقه با خیابان پر جنب و جوش استقلال فاصله دارد. هتل نیز دارای باشگاه سلامت است.

هتل گرند اوزتانیک استانبول- تکسیم

هتل گرند اوزتانیک استانبول- تکسیم

هتل گرند اوزتانیک استانبول و اتاق ها؟

در رابطه با اتاق های هتل گرند اوزتانیک، اتاق ها دارای تهویه هوا هستند و همچنین اتاق های هتل گرند اوزتانیک با رنگ های گرم و مبلمان چوبی آراسته شده اند. همه ی اتاق ها دارای یک وان حمام، مینی بار، و وسایل تهیه ی چای و قهوه و یک سبد میوه خوشگل هستند. برخی از اتاق ها منظره ای رو به دریا و شهر دارند.

مزایای هتل گرند اوزتانیک استانبول:

شما می توانید روزتان را با یک صبحانه ی کامل در رستوران منگو شروع نمایید. یک منوی مخصوص نیز برای ناهار و شام موجود است. بسته های ناهار یا صبحانه با پیش درخواست شما در خدمت شما قرار می گیرند. مهمانان می توانند از کیکها، کلوچه ها، و انواع مختلفی از بستنی ها در سفری و لانگ لذت ببرند.
مهمانان می توانند در استخر سر پوشیده ی یا حمام سنتی ترک مرکز سلامت هتل آرامش کسب کنند. خدمات ماساژدهی نیز برای شما آماده است.
ستاد اجرایی تور گشت و گذار هتل تور های استانبول را برنامه ریزی می کنند. کاخ دلمه باغچه ۱٫۳ کیلومتر با هتل فاصله دارد. سالن کنسرت جمال رشید ری، سالن تئاتر هالدون تانر، مرکز کنگره استانبول و مرکز کنگره ی لطفی کردار در فاصله ی ۲ کیلومتری هتل قرار دارند. فرودگاه آتاتورک ۲۰ کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

 

هتل تکسیم لاین استانبول- تکسیم

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز