لوگوی ارشین پرواز

از تور گرجستان بیشتر بدانیم!

چرا سفر با تور گرجستان به صرفه تر است؟ :: شما شاید در ابتدا دلیل سفر با تور گرجستان را واقعا ندانید، اما راستش را بخواهید، این کشور کاملا ذهن و تصور شما را بهم می زند. این کشور دقیقا چیزی است که انتظار کشف آن را دارید. این کشور شما را کاملا شگفت زده می کند. کرجستان ترکیبی از هر چیزی است که شما در جستجویش هستید. مردمانی با قلب مهربان، ییلاق های خیره کننده است. شب های تفلیس، واقعا توصیفش سخت است اما با یک حدس ساده شما می فهمید، این کشور ترکیب همه چیز است.

تور گرجستان شاید خیلی ارزان نباشد، اما مطمئن باشید، هزینه ای که برای سفر به این کشور می کنید، به دلایل زیادی از قبیل، زیبایی طبیعت، تفلیس منحصر بفرد، مردمان باصفا و مهربان، غذاهای خوشمزه و مکان های دیدنی فوق العاده، واقعا ارزشش را خواهد داشت.

چرا سفر با تور گرجستان به صرفه تر است؟

تور گرجستان

از لحاظ موقعیت مکانی، گرجستان در اورسیا واقع شده است، اما مردمان خوش ذوق این کشور، لقب بالکن اروپا را به کشورشان داده اند. سفر به گرجستان به شما می آموزد که طبیعت را تحسین کنید و مردمانش قلب شما را فتح می کنند. سفر به گرجستان، سفر به درون انسانیت و مهربانی است. الماسی بین اروپا و آسیا و کشوری است که هیچگاه از سفر به آن پشیمان نمی شوید. بهترین تجربه تان از سفر می شود و تاثیری شگرف به وسعت تمام زندگیتان روی شما خواهد داشت.

هزینه روشهای مختلف سفر به گرجستان

شما به روش های مختلفی می توانید به گرجستان سفر کنید که هر کدام از این روش ها مزیت ها و مشکلات خاص خود را دارند. شما می توانید خودتان به صورت شخصی به گرجستان سفر کنید یا سفر شما همراه با تور انجام شود. سفر شخصی با هواپیما, قطار و یا ماشین شخصی شما می تواند صورت گیرد و یا با تور هوایی و یا زمینی به این کشور زیبا سفر کنید.

اگر برای شما هزینه سفر به گرجستان اهمیت دارد و می خواهید سفر مقرون به صرفه ای داشته باشید،  به شما توصیه می کنیم که از تور ارزان گرجستان  استفاده نمایید، زیرا سفر شخصی شما به گرجستان هزینه های بسیار بالاتری برای شما خواهد داشت. البته قیمت تور گرجستان شما نیز به نوع و ساعت پروازی که انتخاب می کنید و هتل مورد نظر شما برای اقامت بستگی زیادی دارد. به علاوه تمام این ها, فصلی که برای سفر به گرجستان انتخاب کردید، نیز بسیار حائز اهمیت است.

هزینه تبدیل ارز در تور گرجستان

واحد پول گرجستان، لاری است که تقریبا هر یک لاری برابر ۱۶۰۰ تومان واحد پول ما است. بنابراین برای تبدیل ارز هم نگرانی کمتری خواهید داشت، زیرا با توجه به دور نبودن ارزش پول شما نیز مشکل کمتری خواهید داشت.

چرا سفر با تور گرجستان به صرفه تر است؟

لاری گرجستان

اگر با تور لحظه آخری گرجستان سفر می کنید، شاید نیاز داشته باشید که در گرجستان پولتان را به لاری تبدیل نمایید. برای تبدیل ارز نیز خیالتان راحت باشد، صرافی های زیادی در گرجستان آماده تبدیل ارز شما به پول این کشور هستند.

چرا سفر با تور گرجستان به صرفه تر است؟

هزینه اقامت در تور گرجستان

هزینه اقامت در گرجستان تاثیر فراوان در قیمت نهایی تور گرجستان دارد. هزینه اقامت شما بستگی به ستاره هتل انتخابی شما و منطقه و خدماتی دارد که هتل به مسافران ارائه می دهد. طبیعتا هتلی که در بهترین منطقه ی تفلیس قیمت بالاتری دارد و منطقه های دورتر از نظر هزینه اقامت ارزانتر هستند. البته انتخاب منطقه اقامت نیز بستگی به هدف شما از سفر با تور گرجستان دارد.

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه بگذارید

  مرا خبر کن  
جه زمانی؟

عضویت در تلگرام آرشین پرواز