آکواریوم استانبول

آکواریوم استانبول

آکواریوم استانبول یک آکواریوم عمومی در استانبول ترکیه است. این آکواریوم که در آوریل سال ۲۰۱۱ افتتاح شد، آکواریوم رسمی انجمن جهانی باغ وحش ها و آکواریوم ها است. محل این آکواریوم در ۵ کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک، نزدیک به سیستم حمل و نقل بزرگراه و راه آهن در فلوریا، بوده که در ساحل جنوب غربی استانبول قرار دارد.

تور استانبول آکواریوم استانبول

تور استانبول آکواریوم استانبول

با توجه به ظرفیت و حجم آن، تنوع در گونه های ماهی، و فعالیت های انجام شده در مسیر های مسافرتی، آکواریوم استانبول دارای موقعیتی پیش رونده در میان آکواریوم های سراسر جهان است. بازدید کنندگان یک مسیر جغرافیایی را پیش می گیرند که دارای ۱۶ مضمون و یک جنگل انبوه بدست آمده از دریای سیاه به سمت اقیانوس آرام است. این آکواریوم بدست مشاوران طراحی آکواریوم های عمومی پروژه های اقیانوس طراحی شده است.

شما عزیزان می توانید از طریق تور استانبول به این شهر مسافرت کرده و از این جاذبه ی زیبا دیدن کنید.

آکواریوم استانبول

آکواریوم استانبول

تمام موجودات زنده آکواریوم استانبول در شرایطی نزدیک به شرایط ممکن زیستگاه خود، به زندگی دریایی خود ادامه می دهند.

آکواریوم استانبول به عدد و رقم

  • حجم آب: ۶۸۰۰ متر مکعب؛ کلا ۶۴ تانک،
  • پروژه بزرگ دو طبقه با محوطه کلی ۲۲۰۰۰ متر مربع، روی زمین صد دیکری
  • محوطه پارکینگ ۳۲۰۰۰ متر مربعی/ ظرفیت ۱۲۰۰ وسیله نقلیه متعلق به آکواریوم استانبول،
  • محوطه بازدید ۶۰۰۰ متر مربعی، به همراه فضایی مخصوص
آکواریوم تور استانبول

آکواریوم تور استانبول

مسیر مسافرتی به طول ۱٫۲ کیلومتر که از دریای سیاه به سمت اقیانوس آرام امتداد می یابد، تقریبا ۱۵۰۰ گونه، و کلا ۱۵۰۰۰ موجود دریایی و زمینی، که یکی از دیگری جذابتر هستند،سالن های فیلم ۵ بعدی ۲ تا ۱۵ نفره، و ۶ محوره، ارائه دهنده تماشای ۷ فیلم مجزا، یک سیستم فوق العاده که بعضی جلوه های ویژه مثل باد، مه و آب را زنده نشان می دهد.


کلیسای سنت جورج استانبول


یک فروشگاه هدیه با محوطه ای ۴۷۰ متر مربعی داخل مرکز آکواریوم استانبول،۳ سالن غذا خوری در مسیر مسافرتی۱ رستوران دارای فضایی برای تماشای کانال پاناما در یک طرف و چشم انداز دریا از طرف دیگر.

مسافرین عزیزی که تور استانبول را برای مسافرت خود انتخاب می کنند این نکته را در نظر داشته باشند که قیمت تور استانبول در آرشین پرواز بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز