لوگوی ارشین پرواز

رزرو تور اقساطی

قطعا برای شما هم پیش آمده که برای کار و تجارت و یا تفریح و خوشگذرانی قصد سفر به یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان را با تور لحظه آخری داشته باشید.بدون شک هزینه سفر به کشورهای اروپایی با توجه به ایرلاین ها و هتل ها کمی بالا خواهد بود و شاید قادر به پرداخت این مبلغ های بالا نباشید.اما خبر خوبی که ما برای شما داریم این است که می‌توانید از تور اقساطی آرشین پرواز استفاده کنید و سفری به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

برای رزرو تور اقساطی لازم است که یک آژانس مسافرتی معتبر را پیدا کنید تا با خیالی آسوده تمام مراحل رزرو و خرید تور را به آن بسپارید.آژانس مسافرتی آرشین پرواز به شما این اطمینان را می‌دهد تا بدون مشکل و به بهترین شکل ممکن تورهای اقساطی را به شما ارائه دهد.

 

تورهای اقساطی

تورهای اقساطی

 

شرایط و مدارک لازم برای خرید تور اقساطی

 1. حداکثر میزان تسهیلات پرداختی معادل 50% هزینه تور و تا سقف 10 میلیون تومان برای هر نفر ( هر مسافر فقط در صورتی می‌تواند از تسهیلات استفاده نماید که یا خودش دارای چک باشد یا یکی از اقوام درجه یک ایشان ).با توجه به اینکه مسافر دارای چک فقط تا سقف 10 میلیون تومان می تواند از تسهیلات استفاده کند ، در صورتی که در یک گروه فقط یک نفر دارای چک باشد فقط تا سقف 10 میلیون تومان از 50 درصد ارزش قرار دارد می‌توان استفاده نماید.به عبارتی دیگر هر حساب بانکی که دارای چک معتبر باشد فقط فقط تا سقف 10 میلیون تومان را پوشش می دهد و برای استفاده از مبالغ بیشتر نیاز به تعداد چک بیشتر است.
 2. حداقل 7 روز کاری قبل از تاریخ سفر باید خرید تور و آماده سازی مدارک به صورت کامل آنجام شود.
 3.  ارائه اصل پرینت گردش 3 ماه اخیر حساب مبدا چک با مهر بانکی الزامی است.
 4. تصویر چک مورد نظر باید قبل از صدور جهت تایید ارائه شود.
 5.  ارائه قبض تلفن محل سکونت صاحب چک با کد پستی 10 رقمی  و مربوط به 3 ماه اخیر.
 6. باز پرداخت اقساط در دوره های 4 الی 9 ماهه با محاسبه کارمزد 3% به ازای هر ماه از مجموع رقم تسهیلات
 7. صادر کننده چک حتما باید یکی از مسافرین استفاده کننده از تور و یا اقوام درجه یک وی باشد که در این صورت ارائه کپی مدارک شناسایی طرفین جهت احراز نسبت الزامی می باشد.
 8.  حساب مبدا چک حتما باید شهر تهران باشد.چک فقط برای یکی از بانک های عامل مورد قبول بوده و از پذیرش چک موسسات مالی و اعتباری معذوریم.
 9. ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب چک
 10. ارائه چک صادر شده بدون قلم خوردگی و فاقد پشت نویسی به ازای هر قسط و هر ماه یک چک
 11. ارائه کپی گذرنامه کلیه مسافران در صورت سفر خارجی و کپی کارت ملی در صورت سفر داخلی الزامی است.
 12.  تکمیل فرم سرمایه گذاری و امضا ذیل هر دو صفحه فرم “خدمات گردشگری” توسط مشتریان الزامی است.

 

تور اقساطی

تور اقساطی

 

تورهای اقساطی چگونه محاسبه می‌شود؟

حال می‌خواهیم با یک محسابه ساده نحوه محاسبه تورهای اقساطی را به شما عزیزان بگوییم.

فرض کنید در تعطیلات تور نوروز 98 به مدت 5 روز قصد سفر با تور استانبول را دارید که جمع کل مبلغ آن حدود 2 میلیون تومان می‌شود.ضمنا برای اینکه تور شما بالای 2 میلیون است این امکان را دارید که از شرایط تور اقساطی آرشین پرواز استفاده کنید.نحوه محاسبه به این صورت است که ابتدا 50% از کل مبلغ را پرداخت می‌کنید و مابقی را باید بین 4 تا 9 ماه با آژانس تسویه نمایید.

یکی از مهمترین موضوعاتی که احتمالا شما هم خیلی منتظر بودید تا بدانید به چه شکلی است،نحوه محاسبه سود است.فرض می‌کنیم شما تصمیم گرفتید که نصف مبلغ تور خود را در 4 قسط تسویه نمایید.به این مورد توجه کنید که آرشین پرواز قصد دارد تنها 3 در صد کارمزد بر روی قسط ماهیانه شما محاسبه کند،حال 3 درصد یک میلیون تومان می‌شود 30 هزار تومان و چون شما قصد دارید در 4 قسط هزینه خود را پرداخت کنید،یک میلیون تومان تقسیم بر 4 می‌شود 250 هزار تومان.در نهایت 250 هزار به اضافه 30 هزار تومان سود می‌شود 280 هزار تومان.بنابراین شما باید 280 هزار تومان در ماه برای مابقی هزینه تور خریداری شده پرداخت کنید.

فروش به زودی آغار خواهد شد…

 

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

3 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
سیدکاظم رضوی
5 سال قبل

سلام .من هرموقع چنین مواردی را شنیدم ثبت نام کردم ولی متاسفانه خبری نشد.بار دیگر امنحان کردم.تا ببینیم.

دیوید
4 سال قبل

برای خالی نبودن عریضه مینویسن دیگه تو عمل خبری نیست

سیدکاظم رضوی
5 سال قبل

سلام .من هرموقع چنین مواردی را شنیدم ثبت نام کردم ولی متاسفانه خبری نشد.بار دیگر امنحان دفعه اول هست چنین چیزی بیان میکنم