لوگوی ارشین پرواز

سفر با تور تایلند آبان 97

تور تایلند آبان 97 :: تایلند کشور بسیار زیبایی در جنوب شرق آسیا می باشد و در شبه جزیره هند قرار دارد.تایلند به داشتن طبیعت فوق العاده و شگفت انگیز معروف است و سواحل بسیار زیبای آن با شنهای طلایی اش سالانه گردشگران بسیاری از سراسر جهان به تایلند می کشاند.اگر این کشور زیبا را به عنوان مقصد سفر خود در فصل پاییز مخصوصا ماه های مهر و آبان انتخاب کنید قطعا سفری پر هیجان و خاطره انگیز خواهید داشت.

چرا تور تایلند آرشین پرواز؟

آژانس مسافرتی آرشین پرواز با ارائه تور لحظه آخری و آفری پاییز 97 به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه و دریافت بهترین خدمات و امکانات بیشترین لذت را از سفر خود ببرید.تور های متنوع و ارزان قیمت آرشین پرواز دست شما را برای انتخاب هتل و شهر و امکانات دیگر کاملا باز گذاشته است و شما می توانید بهترین گزینه ها را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

تور تایلند آبان 97

تور تایلند آبان 97

مراکز خرید تور تایلند آبان 97

گردشگرانی که قصد خرید در این کشسور را دارند اگر به شهر بانکوک سفر کنند می توانند از مراکز خرید بزرگ و معروفی چون چوتاچارک و مرکز خرید محله چینی ها خرید نماییند.

همچنین مسافرانی که به  قصد خرید در شهر پاتایا را دارند می توانند از مرکزفستیوال پاتایا و مرکز خرید رویال گاردن استفاده کنند.

در پوکت هم مراکز خرید بسیار خوبی قرار دارد که می توان از بین آن ها مرکز خرید وان تامبون و سنترال فستیوال پوکت را نام برد.

هتل های تور تایلند آبان 97 تایلند

تایلند دارای هتل های لوکس و زیبای بسیاری است.اگر بخواهیم 3 مورد از بهترین هتل های تایلند را نام ببریم می توان به  هتل رویال کلیف.هتل ساتورن و هتل ایستین گراند اشاره کرد.تور تایلند آبان 97 آرشین پرواز هتل های متنوعی را به شما پیشنهاد می کند و شما را در انتخاب بهترین هتل و سازگار با شرایط شما کمک می کند.

 

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments