لوگوی ارشین پرواز

تور تایلند اسفند 97

سفر با تور تایلند اسفند 97 :: تایلند را همه ی کسانی که به گردشگری علاقه دارند می شناسند.تایلند کشوری پر جاذبه و پر از جزیره های دیدنی و زیباست که در همه ی فصول گردشگران زیادی را به خود جذب می کند تا در این کشور زیبا بگردند و لذت ببرند.فصل زمستان و ماه اسفند هم در این کشور زمان مناسبی برای سفر است زیرا در این فصل آفتاب گرمی به تمامی کشور می تابد و خبری از سرمای طاقت فرسای تابستان نیست.

تور تایلند اسفند 97

خدمات تور تایلند اسفند 97

تمامی تور های تایلند از خدمات نسبتا یکسانی برخوردار هستند که این خدمات عبارتند ازبلیت رفت و برگشت – ویزا – اقامت در هتل با صبحانه – ترانسفر فرودگاهی – سیمکارت رایگان.

به نوعی می توان گفت گردشگران بهترین خدماتی که در زمستان و اسفند ماه در تور تایلند دریافت می کنند استفاده از گشت شهری و تفریحات زمستانی  تایلند به ویژه تفریحات کوهستانی است.

جالب است بدانید کشور تایلند ربتبه دومین کشور تورسیتی در آسیا را دارد که  بخشی از این توریست ها در فصل زمستان  و اکثرا به دلیل تفریحات کوهستانی این کشور به این کشور سفر می کنند.

قیمت تور تایلند اسفند 97

به طور کلی نمی توان نرخ دقیقی برای تور تایلند در فصل زمستان تعیین کرد به این دلیل که قیمت تور تایلند به عوامل زیادی از جمله تعداد روزهای سفر-درجه هتل-مکان هتل-نوع پرواز و روز و ساعت پرواز بستگی دارد اما به طور کلی قیمت تور تایلند در فصل زمستان می تواند کمی از فصول دیگر ارزان تر باشد به این دلیل که اکثر مردم گمان می کنند تایلند در زمستان بسیار سرد که که البته سخت در اشتباهند. تایلند در زمستان بسیار آب و هوای مطلوبی دارد  و خبری از باران های موسمی نیست بلکه آفتابی زیبا بر کل این کشور حاکم است پس اگر از گرمای بیش از حد فراری هستید حتما در زمستان با تور تایلند اسفتد 97 به تایلند سفر کنید.

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments