لوگوی ارشین پرواز

سفر با تور تایلند زمستان 97

تور تایلند زمستان 97::

انتخاب زمستان برای سفر به تایلند با تور تایلند زمستان 97 انتخابی بسیار عالی است.ذر  این زمان دیگر خبری از باران های موسمی نیست و این باران ها با تایلند خداحافظی کرده اند و هوای مطبوع و خشک به این کشور زیبا برگشته است.بدیهی است که این هوای خوب انبوه گردشران را هم با خود به این کشور می آورد.فصل توریستی برای تایلند کل زمستان را پوشش داده و تا زمانی که دمای هوا در بهار تقریبا گرم شود ادامه دارد.

تور تایلند زمستان 97

تور تایلند زمستان 97

همان طور که گفته شد در این فصل باران های موسمی از این کشور رفته اند و کسانی که به این کشور سفر می کنند می آیند تا از روز های آفتابی لذت ببرند.قطعا سفر در فصل پاییز و روزهای باران های موسمی هم لذت بخش است اما هوا در این دوره کمی غیر قابل پیش بینی تر از آن ایت که بتوانید نهایت بهره را از فعالیت های بیرونی برد.

هرچقدر به وسط زمستان نزدیک می شویم مکان های محبوب گردشگری در این کشور نیز شلوغ تر می شوند.هوای سرد در کشور های غربی مردم را که در جستجوی آفتاب در جزیره های زیبای تایلند هستند به تایلند می کشاند.شلوغ ترین زمان در این کشور کریسمس است.

تور تایلند زمستان 97

 

آب و هوای تایلند در تور تایلند زمستان 97

رفتن به تور تایلند در زمستان فرصت مناسبی برای استفاده از بهترین آب و هوای این منظقه است.دمای هوا تا رسیدن گرمترین ماه سال یعنی آوریل و باران های سه نوبت در روزش ثابت می ماند.دسامبر.ژانویه و فوریه ماه هایی با بهنرین آب و هوا در تایلند هستند.

اگر راستش را بخواهید هوای تایلند در زمستان زیاد هم سرد نیست.دمای شب در مکان هایی مانند “پای” در کوهستان های شمال تایلند و بعد از بعد از بعد از ظهر های داغ می تواند کمی سرد شود ولی در مجموع هوا در این کشور هیچگاه پایین تر از 15 درجه سانتیگراد نمی آید.

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments