لوگوی ارشین پرواز

سفر با تور تفلیس تابستان 97

تور تفلیس تابستان 97 :: تفلیس شهری زیبا و دوست داشتنی و با طرفداران بسیار زیاد است که هر سال برای تفریح و دیدن جاذبه های این شهر به کشور گرجستان سفر می کنند.شهر تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است.

اگر با تور تفلیس تابستان97 به این شهر سفر کنید قطعا سفر خاطره انگیز و جذابی ا تجربه می کنید.می توانید در طبیعت بکر تفلیس آرامش را تجربه کنید و لذت ببرید.

تور تفلیس تابستان 97

تور تفلیس تابستان 97

آب و هوای تفلیس

تفلیس به دلیل وجود کوهستان ها در اطرافش و نسیمی که همواره در آن جا می وزد همیشه هوای پاکیزه ای دارد.در گرمترین ماه تابستان درجه حرارت به 25 درجه سانتی گراد می رسد که هوای مناسب و مطلوبی برای  یک سفر خاطره انگیز است.البته حدود 20 روز از فصل تابستان درجه هوا در تفلیس بالای 30 درجه می رود پس بهتر است اوایل یا اواخر تابستان به تفلیس سفر کنید تا هوای مطلوبی را تجربه کنید.

خدمات تور تفلیس تابستان 97

خدمات تور تفلیس در همه ی فصول تقریبا یکسان است. خدمات مسافرتی آرشین پرواز می تواند شما را برای سفری بهتر یاری کند.از خدمات تور تفلیس می توان به بلیت رفت و برگشت-اقامت در هتل با صبحانه-استقبال فرودگاهی مساافرین-بیمه ی مسافرتی و لیدر اشاره کرد.با بیمه ی مسافرتی یک سفر مطمئن و بدون استرس را تجربه خواهید کرد.

تور تفلیس تابستان 97

تور تفلیس تابستان 97

شهر تفلیس از لحاظ وسایل رفت و آمد هم دارای امکانات خوبی می باشد و شما می توانید با مترو –تاکسی و اتوبوس به راحتی در شهر بگردید و از جاذبه های گردشگری تفلیس بازدید کنید.

فردگاه بین المللی تفلیس نیز در فاصله 17 کیلومتری جنوب شرقی این شهر واقع شده است و سالانه بیش از 3 میلیون مسافر در آن جابجا می شوند.

تور تفلیس تابستان 97  آرشین پرواز سفری پر از خاطره های جذاب را برای شما به ارمغان می آورد.

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments