بسیاری از گردشگران تور استانبول را انتخاب می کنند تا در دل تاریخ استانبول چند روزی را غرق شوند یا در هیاهوی بازارهای این شهر خودشان و دغدقه هایشان را گم کنند ، برخی هم چند شبی را در حاشیه ی بسفر به گشت و گذار می گذرانند و یا در شب های تکسیم کمیخوش می گذرانند . اما خوب شما کدام یک را برای سفرتان ترجیح می دهید ؟
اگر انتخاب شما اریخچه غنی استانبول است بهتر است با یکی از محبوب ترین موزه های این شهر به نام موزه ی ساکیپ سبانچی استانبول شروع کنید .

تاریخچه موزه ی ساکیپ سبانچی استانبول

موزه ی ساکیپ سبانچی استانبول  دانشگاه سبانچی یک موزه ی خصوصی هنرهای زیبا در تور استانبول ترکیه است که به هنر خوشنویسی، اسناد مذهبی و دولتی، و نقاشی دوران عثمانی اختصاص داده شده است.

موزه توسط ساکیپ سبانچی کشف شده و در ژوئن ۲۰۰۲ افتتاح شد. جدا از نمایشگاه دائمی برپا شده در این موزه، این موزه نیز محل نمایشگاههای

موقت داخلی و خارجی و محل اتفاقات فرهنگی در آخر هفته ها می باشد.

موزه ی ساکیپ سبانچی در استانبول

بازدید از موزه ی ساکیپ سبانچی استانبول

اخیرا موزه مورد توجه مردم سراسر جهان قرار گرفت، وقتی که محل نمایشگاه آثار پابلو پیکاسو و آگوست رودن شد.

برای بازدید از بهترین جاذبه های گردشگری استانبول و اقامت در بهترین هتل ها به سایت آرشین پرواز مراجعه کنید ؛ این سایت اطلاعات کاملی در مورد قیمت تور استانبول و نقاط گردشگری استانبول به شما می دهد ؛ شما می توانید بهترین تور از نظر زمان و قیمت را برای مسافرت انتخاب کنیدو لذت ببرید.

موزه ی ساکیپ سبانچی

موزه ی ساکیپ سبانچی

موزه ی هنرهای اسلامی و ترکی

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

عضویت در تلگرام آرشین پرواز