هتل آکرا آنتالیا

دومین هتل برتر آنتالیا – هتل آکرا آنتالیا

هتل آکرا آنتالیا چند دقیقه با ساحل فاصله دارد. هتل ۵ ستاره ی آکرا واقع در منطقه ی ساحلی، در مرکز شهر قرار گرفته که مهمانان می توانند از خیابان های پر جنب و جوش و پر هیاهوی شهر آنتالیا همراه با آرامش و منظره ی زیبای دریای مدیترانه لذت ببرند.

تمام اتاق های این هتل بالکن هایی با منظره رو به دریای مدیترانه یا کوه های توروس دارند. اتاق های سبک معاصر این هتل دارای تی وی های صفحه تخت متصل به ماهواره و وای فای رایگان می باشند.

هتل 5 ستاره آکرا آنتالیا

هتل ۵ ستاره آکرا آنتالیا

هتل آکرا آنتالیا چندین رستوران و کافه بار دارد. رستوران پابلیتو بیسترو غذاهای منتخب ترکی و بین المللی را سرو می کند. این رستوران انواعی از غذاهای دریایی، نان های تازه، پیتزا، غذاهای کبابی و پاستا را دارد. غذاهای طبیعی و انواع اسنک ها موجود می باشند. رستوران آسمانی با منظره ای رو به دریای مدیترانه و کوه های زیبای بی، در طبقه ی دهم هتل قرار دارد.

مرکز سلامتی و ورزشی این هتل شامل سونا، حمام ترکی، و انواع ماساژها می باشد. مهمانان می توانند در سالن ورزشی مجهز تمرین و فعالیت یا در زمین های هتل تنیس بازی کنند.

هتل آکرا آنتالیا

هتل آکرا آنتالیا

هتل آکرا آنتالیا واقع در ۳ کیلومتری مرکز خرید تراسیتی و منطقه قدیمی شهر با کافه ها و بار های بیشمار می باشد. فرودگاه بین المللی آنتالیا در ۱۵ کیلومتری هتل قرار دارد. پارکینگ رایگان در محل هتل وجود دارد.

این ملک نیز یکی از با ارزش ترین مکان ها و هتل های آنتالیا است!

این هتل رتبه ی بهترین و با ارزش ترین مکان را در آنتالیا کسب کرده است! مهمانان این هتل در مقایسه با دیگر هتل های این شهر در ازای پول پرداختی راضی تر و خوشحال تر هستند. اگر به دنبال یک هتل ۵ ستاره با کیفیت و خاص هستید در تور آنتالیا این هتل را انتخاب نمایید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز