هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا

هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا چگونه است؟

هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا یک هتل ۴ ستاره است که مسافران تور آنتالیا به طور میانگین از آن راضی هستند و فقط ۵ دقیقه پیاده با ساحل فاصله دارد. هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا با داشتن یک ساحل خصوصی با نشان پرچم آبی تنها ۲۰۰ متر دورتر از هتل و یک استخر روباز فصلی، دارای اقامتگاهی در شهر آنتالیا، ۹ کیلومتر دورتر از دروازه ی هادریان می باشد.این هتل تنها ۱۲.۰۴ کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. مهمانان این هتل می توانند از کافه بار هتل و وای فای رایگان لذت ببرند.

هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا

هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا

هر اتاق هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا مجهز به سیستم تهویه هوا و تی وی صفحه تخت متصل به کانال های ماهواره می باشد. برخی از اتاق ها منظره رو به دریا یا استخر دارند. هر اتاق یک حمام خصوصی دارد. لوازم جانبی شامل دمپایی و لوازم آرایشی رایگان می باشند.

کانتر پذیرش این هتل ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی است. مهمانان می توانند از صندلی های رو به آفتاب و چتر آفتابی بصورت رایگان استفاده کنند.

مکان های تاریخی مناره شکسته و برج ساعت ۹ کیلومتر با هتل اسپرانزا بوتیک آنتالیا فاصله دارند. فرودگاه آنتالیا نیز در ۷ کیلومتری هتل قرار دارد.

هتل اسپرانزا بوتیک ترکیه آنتالیا

هتل اسپرانزا بوتیک ترکیه آنتالیا

زوجها علاقه خاصی به این هتل دارند—آنها رتبه ی ۹.۳ را برای سفر دو نفره خود به این مکان اختصاص دادند.

این هتل رتبه ی بهترین و با ارزش ترین مکان را در آنتالیا کسب کرده است! مهمانان این هتل در مقایسه با دیگر هتل های این شهر در ازای پول پرداختی راضی تر و خوشحال تر هستند.

آرشین پرواز مجری مستقیم تورهای ترکیه است که تور آنتالیا نیز یکی از این تورها می باشد. شما پیش از سفر می توانید ابتدا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید و سپس با کمک کارشناسان ما بهترین هتل و محل اقامت را برای خود انتخاب نمایید. ما به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید بهترین تور ارزان آنتالیا را تهیه نمایید و سپس تنها از سفر خود لذت ببرید و همه چیز را به ما بسپارید….

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز