هتل تولیپ سیتی استانبول

هتل تولیپ سیتی استانبول

هتل تولیپ سیتی استانبول :: این هتل طراحی در منطقه مرکزی بی اوغلو، با فاصله ۵ دقیقه ای تا خیابان استقلال، سه دقیقه پیاده با ایستگاه تراموا تونل، ایستگاه متروی شیشهنه و ایستگاه تراموا نوستالژیک فاصله دارد. هتل تولیپ سیتی دارای امکانات اسپا، اتاق های جلسه ی مجهز و اتاق هایی با مبلمان باروک مدرن و روشن می باشد.

هتل تولیپ سیتی استانبول

هتل تولیپ سیتی استانبول

اتاق ها سیستم تهویه هوا و یک حمام اختصاصی با سشوار دارند. تمام اتاق ها مجهز به یک کافه بار کوچک، و یک تلویزیون صفحه تخت متصل به کانالهای ماهواره ای هستند. وای فای رایگان در کل هتل وجود دارد و همه مهمان ها می توانند به راحتی با موبایل و یا تبلت خود به اینترنت متصل بشوند.در مجموع اتاق های این هتل دارای امکانات کاملی هستند و شما در آن چیزی کم ندارید.

هتل تولیپ سیتی استانبول

هتل تولیپ سیتی استانبول

این هتل هم مانند تمامی هتل های استانبول هنگام صبح، یک صبحانه ی به سبک بوفه ای بین المللی یا قاره ای سرو می کند.

هتل تولیپ سیتی یک مرکز آبگرم با یک حمام، وان داغ و امکانات ماساژدهی دارد. همچنین یک مرکز تناسب اندام با وزن کشی رایگان در هتل وجود دارد که می توانید در سفر هم برای تناسب اندام هود وقت بگذارید و لذت ببرید.

مسجد کبود و ایا صوفیه که از جاذبه های تاریخی استانبول هستند نیز در فاصله ی ۵ دقیقه ای تراموا از هتل تولیپ سیتی قرار دارند. خدمات کانتر پذیرش بصورت ۲۴ ساعت ارائه می شود و میز رزرو تور هتل سرویس کرایه ماشین ارائه می دهد.

زوج ها علاقه ی خاصی به این هتل دارند—آنها برای سفر دو نفره شان، به این هتل رتبه ی ۸.۹ را اختصاص دادند.

این ملک رتبه ی بهترین مکان در استانبول را نیز دارد! مهمانان در ازای پول پرداختی در مقایسه با مکان های دیگر شهر، شادی و رضایت بیشتری کسب می کنند.

هتل مونوپل تکسیم استانبول

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز