هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا اقامت

از این هتل تا ساحل ۶ دقیقه پیاده راه است. هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا واقع در منطقه ی اسکی لارا در آنتالیا، در فاصله ی ۱۶۵۰ پایی ساحل، دارای یک استخر بیرونی و منظره رو به دریا است. این هتل یک استخر بیرونی مدور و تراس آفتاب گیر دارد.

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا1

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا

لابی باز و منحصر بفرد هتل دارای یک محوطه ی قابل تغییر است که شما می توانید استراحت کنید یا از صرف غذایتان در هر زمانی لذت ببرید. شما همچنین می توانید یک کافه استارباکس در آنجا ببینید. وای فای رایگان در سرتاسر هتل وجود دارد و در محل هتل نیز پارکینگ رایگان موجود می باشد.

لابی باز هتل مکانی ایده آل و مناسب برای لذت بردن از وعده های غذایی و نوشیدنی هایتان در طول روز و همچنین استفاده از منوی غذای تمام روز برای راحتی شما می باشد.

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا2

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا

بعضی از واحدها دارای یک محوطه نشیمن برای استراحت بعد از یک روز شلوغ می باشند. یک تراس یا بالکن در اتاق های خصوصی وجود دارد. در اتاق ها یک تلویزیون صفحه تخت وجود دارد.

خدمات کانتر پذیرش بصورت ۲۴ ساعته انجام می شوند.

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا3

هتل رویال هالیدی پالاس آنتالیا

در این هتل می توانید از سرویس کرایه ماشین استفاده کنید. اماکن مناره شکسته و دروازه هادریان در فاصله ۵.۶ مایلی هتل هالیدی این آنتالیا- لارا و برج ساعت در فاصله ی ۵.۶ مایلی آن قرار دارند. مرکز خرید تراسیتی درست ۳.۱ مایل با هتل فاصله دارد. مرکز همایش ANFAS 6.8 مایل با هتل هالیدی این آنتالیا-لارا فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا در فاصله ی ۴.۳ مایلی هتل واقع شده است.

زوجها علاقه ی خاصی به این هتل دارند- آنها رتبه ی ۸.۰ را به این هتل برای سفر دو نفره شان اختصاص دادند.

این هتل همچنین رتبه بهترین ارزش را در آنتالیا از آن خود کرده است. مهمانان این هتل در مقایسه با دیگر مکان های این شهر در ازای پول پرداختی شادی بیشتری بدست می آورند.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

عضویت در تلگرام آرشین پرواز