هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا

هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا را بیشتر بشناسید…

هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا است که ۵ دقیقه پیاده با ساحل فاصله دارد. مجتمع مسکونی و مرکز اسپا سنسیتیو پریمیوم با داشتن یک استخر درونی و بیرونی و یک منطقه ی ساحلی خصوصی، در کنار ساحل واقع شده و دارای دکوراسیون ظریف و شیک است. مرکز اسپا و سالن بدنسازی، سونا و یک حمام ترکی نیز برای مهمانان برای داشتن تعطیلات آرام وجود دارند. همچنین یک پارک آبی در هتل وجود دارد. وای فای رایگان نیز موجود است.به دلیل شرایط عالی این هتل پیشنهاد می کنیم در تور آنتالیا این هتل را برای اقامت خود انتخاب نمایید.

هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا ترکیه

هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا ترکیه

تمام اتاق های هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا دارای یک بالکن، سیستم تهویه هوا، کافه بار کوچک، کتری، تلویزیون متصل به ماهواره هستند. بعضی از واحدها محوطه نشیمن دارند که شما می توانید استراحت کنید. شما می توانید از یک فنجان چای یا قهوه رو به دریا و باغ در اتاق خود لذت ببرید. حمام های خصوصی نیز دارای لوازم آرایشی و بهداشتی و سشوار هستند.

مهمانان می توانند صبح ها صبحانه خود را به سبک منو باز نوش جان کرده یا در اتاق خود از صرف آن لذت ببرند. یک رستوران جداگانه در هتل انواعی از غذاها و کباب های ترکی موجود در هتل را سرو می کند.

هتل سنسیتیو پریمیوم

هتل سنسیتیو پریمیوم

مجتمع مسکونی و اسپا هتل سنسیتیو پریمیوم آنتالیا مجموعه ای از فعالیت ها از غواصی و موج سواری گرفته تا مینی گلف ارائه می دهد. شما می توانید خدمات ۲۴ ساعته کانتر پذیرش در کنار کرایه دوچرخه، را در این هتل دریافت کنید. پارکینگ خصوصی رایگان در هتل وجود دارد.

پارک ملی کنیون کوپرولو ۴۷ کیلومتر، و مرکز شهر آنتالیا ۴۹ کیلومتر با هتل و مرکز اسپا سنسیتیو پریمیوم فاصله دارند. نزدیکترین فرودگاه در فاصله ی ۴۰ کیلومتری هتل فرودگاه آنتالیا است.

این هتل رتبه ی بهترین و با ارزش ترین مکان را در بوغازکنت کسب کرده است! مهمانان این هتل در مقایسه با دیگر هتل های این شهر در ازای پول پرداختی راضی تر و خوشحال تر هستند.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز