هتل سو اند آکوالند آنتالیا

هتل سو اند آکوالند آنتالیا چطور است؟

هتل سو اند آکوالند آنتالیا یکی از هتل های ۵ ستاره آنتالیا است که تنها ۲ دقیقه پیاده با ساحل فاصله دارد.اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید تور آنتالیا آرشین پرواز و هتل هتل سو اند آکوالند را انتخاب کنید تا سفر بهتری داشته باشید ما از ابتدا تا انتهای سفر همراه شما خواهیم بود. هتل سو اند آکوالند آنتالیا واقع در یک ساختمان سفید در کنار ساحل کنیالتی، دارای طراحی مدرن مینیمالیستی و آبگرم (اسپا) بزرگ است. این هتل یک استخر سر پوشیده، استخر های روباز و ۶ مرکز غذاخوری است. آکوالند با مساحت کلی ۱۱.۵۰۰ متر مربع شامل ۱۲ سرسره آب، استخر موج، استخر بازی و یک استخر کودکان است.

هتل سو و آکوالند آنتالیا

هتل سو و آکوالند آنتالیا

تمام اتاق ها و سوئیت های هتل سو اند آکوالند آنتالیا دارای طراحی های داخلی مدرن و آفتاب گیر هستند. هر اتاق دارای یک بالکن خصوصی با یک مبل راحتی و سیستم مرکزی گرمایشی و سرمایشی هستند. وسایل خاص و لوازم آرایشی رایگان برای هر مهمان تعبیه شده است.

مهمانان می توانند از استخر های رو باز که دور تا دورشان تخت های رو به آفتاب و چترهای آفتابی قرار گرفته، استفاده کنند. مهمانان ورزش دوست هم می توانند از سالن ورزشی مجهز یا زمین های تنیس بهره ببرند.

هتل سو اند آکوالند آنتالیا

هتل سو اند آکوالند آنتالیا

برای کسب آرامش و ریلکس شدن، یک مرکز مجهز آبگرم با حمام ترکی، سونا و اتاق های ماساژ وجود دارد. همچنین هتل سو اند آکوالند آنتالیا دارای یک آرایشگاه و یک دالان برای خرید می باشد.

غذاهای موجود در این هتل، گلچینی از انواع غذاها،  از مدیترانه گرفته تا غذاهای ژاپنی و بین المللی می باشند. مهمانان همچنین می توانند از تنقلات و نوشیدنی های رستوران کنار استخر و کافه بار ساحلی لذت ببرند.

هتل سو در ۱.۵ کیلومتری مرکز شهر و فاصله ۲۰ دقیقه ای فرودگاه بین المللی آنتالیا واقع شده است. استادیوم آنتالیا آرنا ۲.۱ کیلومتر با هتل فاصله دارد.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز