هتل کلاب هراکلس آنتالیا

هتل کلاب هراکلس آنتالیا چه شرایطی داره؟

هتل کلاب هراکلس آنتالیا یک هتل ۳ ستاره است که در فاصله ۵ دقیقه ای با ساحل قرار دارد. هتل کلاب هراکلس آنتالیا با داشتن یک منطقه ی ساحلی خصوصی و وای فای رایگان، واقع در شهر کمر، ۱۰ دقیقه پیاده با پارک و ساحل مونلایت و ۹۰۰ متر با ساحل کمر فاصله دارد. هر مهمان هتل سه ستاره ی کلاب هراکلس می توانند از مناظر کوهستانی مشرف اتاق ها لذت برده و به استخر رو باز در هر فصل دسترسی داشته باشند. این هتل یک رستوران دارد.

هتل کلاب هراکلس آنتالیا

هتل کلاب هراکلس آنتالیا

تمام واحدهای هتل کلاب هراکلس آنتالیا مجهز به یک تی وی هستند. اتاق ها دارای یک حمام خصوصی مجهز به دوش می باشند، در حالیکه اتاق های خاصی  دارای یک بالکن نیز هستند. تمام اتاق های این هتل دارای کمد لباس می باشند.این هتل برای کسانی که به تور ارزان آنتالیا علاقه دارند انتخاب مناسبی است.

صبحانه به سبک بوفه هر روز در این هتل سرو می شود.شما می توانید در هتل کلاب هراکلس دارت بازی کنید.مهمانان برای کسب هر گونه اطلاعات درباره ی چگونگی سفر یا گردش در اطراف، می توانند از پذیرش درخواست نمایند.

هتل کلاب هراکلس آنتالیا ترکیه

هتل کلاب هراکلس آنتالیا ترکیه

شهر قدیمی فاسیل در ۸ کیلومتری این هتل قرار دارد. نزدیکترین فرودگاه به هتل کلاب هراکلس آنتالیا ، فرودگاه آنتالیا ۴۱ کیلومتر با این هتل فاصله دارد.بر اساس بررسی های جداگانه، این هتل مکان محبوب مهمانانمان در منطقه ی کمر است.

این هتل یک پارکینگ رایگان نیز دارد در این هتل امکان سرو صبحانه در اتاق خودتان نیز هست همچنین بهتر است بدانید که امکان ورود حیوانات به این هتل وجود ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و با استفاده از راهنمایی آن ها هتل بهتری را با توجه به انتظارات و هزینه مد نظرتان برای اقامت انتخاب نمایید.کارشناسان ما از ابتدای رزرو تور آنتالیا تا اتمام تورتان همراه شما خواهند بود.

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز