لوگوی ارشین پرواز

تفریحات آبی آنتالیا را بیشتر بشناسیم…

آنتالیا شهری پر شور و هیجان است که تفریحات آبی در آن دوستداران فراوانی دارد. تفریحات آبی آنتالیا به دلیل کیفیت و امکانات بسیار بالایی که دارد هر ساله افراد زیادی را به خود جذب می کند. تور آنتالیا در میان علاقمندان به تفریحات و ورزش های آبی طرفداران ریادی دارد.اما از این مورد غافل نشوید که تفریحات و ورزش های آبی تنها به پارک های آبی و سواحل آنتالیا خلاصه نمی شود.

دلفین لندها

قطعا می دانید که دلفین ها از باهوش ترین حیوانات دریایی هستند که نمایش آن ها و شنا کردن با آن ها این روزها طرفداران فراوانی دارد.آنتالیا چند مرکز بزرگ نگهداری دلفین ها ( دلفین لند ) دارد که شما با مراجعه به این مراکز می توانید از نزدیک دلفین ها را ببینید, همراه آنها شنا کنید و به آن ها غذا بدهید و یا به تماشای نمایش آن ها بپردازید.

دلفین لند آنتالیا

دلفین لند آنتالیا

یکی از معروف ترین مراکز نگهداری دلفین ها در آنتالیا دلفین لند است که در کپز قرار دارد.دیگری پارک آبی و دلفین لند است که در منطقه مرادپاشا,بلوار دملوپینار واقع شده است.

پارک های آبی آنتالیا

در بخش مربوطه به معرفی پارک های آبی آنتالیا شما را با چند مورد از پارک های آبی آنتالیا آشنا کردیم. در این بخش تنها به این جمله بسنده می کنیم که اغلب پارک های آبی آنتالیا در هتل های این شهر قرار دارد.از جمله بهترین پارک های آبی آنتالیا می توان پارک آبی آکوا,ریکسوس پرمیوم تروی و ددمان را نام برد.

پارک های آبی آنتالیا

پارک های آبی آنتالیا

غواصی

غواصی یکی دیگر از تفریحات آبی آنتالیا است,آنتالیا چندین مرکز ویژه غواصی دارد که در آن ها از مبتدی تا پیشرفته می توانند از غواصی و آشنایی با دنیای زیر آب لذت ببرند.پس نگران نباشید شما حرفه ای باشید یا مبتدی از این تفریح آبی لذت خواهید برد.از جمله بهترین های این مراکز غواصی می توان آکادمی دیپ واکینگ دایوینگ( در کالجی ) , سان دایوینگ(منطقه کاس , مرکز کاس ) را نام برد.

غواصی آنتالیا

غواصی آنتالیا

کشتی سواری

آنتالیا شهری ساحلی است که در تمامی شهرهای ساحلی کشتی و قایق سواری رواج زیادی دارد زلالی و زیبایی آب های مدیترانه در آنتالیا نظر هر علاقمند به دریا را به خود جذب می کند.کشتی سواری و لذت دیدن غروب و طلوع خورشید در کشتی لذتی فراموش نشدنی از سفر آنتالیا خواهد بود.در این کشتی ها یک وعده غذایی نیز به مسافران داده می شود.

کشتی سواری آنتالیا

کشتی سواری آنتالیا

رفتینگ آنتالیا

رفتینگ یکی از تفریحات آبی آنتالیا است که محبوب مسافران تور ارزان آنتالیا است.رفتینگ همان سوار شدن بر قایق های بادی و پارو زدن در بین آب های خروشان رودخانه است.رفتینگ علاوه بر هیجان قایق سواری در رودخانه خروشان تماشای طبیعت زییا و بکر آنتالیا را نیز شامل می شود.

رفتینگ آنتالیا

رفتینگ آنتالیا

مرکز اسکی هیپ ناتیک

منطقه ای به نام ماناوگات در آنتالیا است که دارای یک مرکز تفریحی به نام هیپ ناتیک است.این مرکز خرید تفریحات آبی گوناگونی دارد از جمله چندین استخر بزرگ.این مرکز تفریحی تفریحات دیگری همچون تنیس و اسکی روی آبنیز دارد که البته اسکی روی آب در این مجموعه از سایر تفریحات آن مشهورتر است.این مرکز تفریحی در منطقه ماناوگات واقع شده است.

مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا

مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا

۰/۵ ( ۰ نظر )
درباره نویسنده

دیدگاه بگذارید

  مرا خبر کن  
چه زمانی؟

عضویت در تلگرام آرشین پرواز