لوگوی ارشین پرواز

تور لحظه آخر آنتالیا

6 شب و 7 روز
 • نوع سفر :هوایی - ماهان
 • تاریخ رفت: 20 و 22 و 23 آذر
2.290.000 تومان

تور 6شب آنتالیا

6 شب و 7 روز
 • نوع سفر:هوایی -سان اکسپرس
 • تاریخ رفت: 5 و 6 و 7 دی
3.190.000 تومان

تور آنتالیا ترکیه

6 شب و 7 روز
 • نوع سفر :هوایی - ماهان
 • تاریخ رفت: 4 و 6 و 7 دی
2.390.000 تومان

تور آنتالیا, سفر به شهر آب و هیجان


سواحل آنتالیا یکی از بهترین و پرطرفدارترین سواحل جهان می باشند که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را با عنوان تور آنتالیا یا تور سواحل مدیترانه به خود جذب می کند. در حقیقت منطقه ی اصلی توریستی در آنتالیا دریای مدیترانه است و آنتالیا به مرکز گردشگری و تفریحات آبی ترکیه شهرت دارد. بیشترین هدف از سفر به آنتالیا استراحت و کسب آرامش در کنار سواحل و هتل های لوکس آن می باشد.

آنتالیا در منطقه ای مدیترانه ای با آب و هوای مدیترانه ای واقع گردیده است که از جنوب به دریای زیبای مدیترانه می رسد.این شهر یکی از مقاصد مهم گردشگری در فصل تابستان است که طرفداران فراوانی دارد.این شهر در فصل زمستان و فصول سرد به شدت خلوت تر می شود.

قیمت سفر به آنتالیا


آنتالیا یکی از بهترین مقاصد گردشگری است و شاید بشود گفت این شهر بهشتی برای علاقمندان به تفریحات آبی است.قیمت این تور در بسیاری از فصول مناسب است و به طور کلی باید گفت این تور در فصول گرم سال گران قیمت تر و در فصول خنک سال قیمت تور آنتالیا کاهش می یابد.با توجه به شرایط آب و هوایی این شهر بهترین تورها در فصول گرم سال است اما با وجود پارک های آبی همراه با آب گرم تفریحات آبی آنتالیا در سایر فصول نیز رواج دارد.

تور آنتالیا ارزان


اگر از جمله افرادی هستید که تورهای ارزان و لحظه آخری و آفر برایتان جذابیت زیادی دارد به شما پیشنهاد می کنم برای سفر به آنتالیا در فصول معتدل سال اقدام نمایید.به طور مثال ابتدای فصل بهار انتخاب مناسبی برای سفر به آنتالیا است.فصل پاییز نیز انتخاب خوبی برای سفر به آنتالیا می تواند باشد.

البته تنها فصل سفر شما در قیمت تور شما دخیل نخواهد بود.مواردی همچون منطقه ای که برای اقامت خود انتخاب می کنید و خدمات هتل و نوع پرواز انتخابی شما نیز در قیمت نهایی تور شما تاثیر گذار خواهد بود.

آب و هوای آنتالیا


آنتالیا همان طور که گفته شده در غرب ترکیه و در مجاورت مدیترانه واقع گردیده است و آب و هوایی مدیترانه ای دارد که در فصول مختلف سال آب و هوایی معتدل دارد و گرما و سرما در این منطقه شدت نمی گیرد.تابستان در آنتالیا گرم و تشرجی است که برای تفریحات آبی بسیار مناسب است و فصل زمستان در این شهر کمتر برف می بارد و تنها میزان بارش باران در این فصل بیشتر می شود.این ویژگی آب و هوای مدیترانه ای است.

یکی از دلایلی که تور آنتالیا در فصل تابستان طرفداران بیشتری دارد آب و هوای مناسب این فصل برای تفریحات و ورزش های آبی است.البته بسیاری از افراد علاقه زیادی به آرامش زمستان آنتالیا دارند و برخی دیگر برای تفریحات زمستانی به این شهر سفر می کنند.زمستان نیز در آنتالیا جذابیت های خودش را دارد.

آب و هوای شهر آنتالیا

آب و هوای شهر آنتالیا

آنتالیا با توجه به آب و هوای مدیترانه ای که دارد در فصل تابستان آب و هوای تقریبا گرم و خشک با دمایی بین 30 تا 35 درجه سانتی گراد و در فصل زمستان که فصل سرد این شهر محسوب می شود دمایی ما بین 9 الی 15 درجه سانتی گراد دارد.

با توجه به شرایط دمایی این شهر می توانید حدس بزنید که چرا آنتالیا در فصول خنک سال بسیار خاموش و خلوت است.مسافران فصل سرد سال اغلب برای تفریحات زمستانی به این شهر سفر می کنند البته این نکته حائزاهمیت است که بسیاری از پارک های آبی دارای آب گرم است و در فصول خنک سال نیز امکان استفاده از آن ها وجود دارد.

خدمات تور آنتالیا


این تور نیز مانند سایر تورهای خارجی و داخلی خدمات ویژه خود را دارد.برخی خدمات و ویژگی های بین تمامی تورها چه داخلی و چه خارجی یکسان است.تمامی تورها بلیط رفت و برگشت با پرواز و اقامت در هتل همراه با صبحانه را دارد.

تورهای آنتالیا خدماتی همچون اقامت در هتل با خدمات All و یا U.All البته گفتنی است برخی هتل های آنتالیا خدمات صبحانه نیز ارائه می دهند که این خدمات به درخواست شما و هتلی که انتخاب می کنید بستگی دارد, لیدر فارسی زبان, 6 شب اقامت در هتل, بیمه مسافرتی, ترانسفرفرودگاهی به هتل و عس آن را دارند.

برای اطلاع از خدمات دقیق و بررسی هتل و خدمات مربوط به هتل انتخابی خود می توانید پکیج تورهای آنتالیا را مشاهده نمایید.

پرواز برای سفر به آنتالیا


تورهای آنتالیا هر روز با پرواز های مختلفی همچون تابان ، قشم ایر ، ماهان ، زاگرس ، پرواز ترک (سان اکسپرس ، پگاسوس) انجام می شود .با توجه به هدف و میزان هزینه ای که می خواهید برای سفرتان انجام بدید باید نوع پروازتان را نیز انتخاب نمایید.

البته به این نکته توجه نمایید که هر کدام از این پروازها در فرودگاه های متفاوتی فرود می آیند و این بستگی به انتخاب شما دارد.اغلب پرواز های ایرانی در فرودگاه آنتالیا فرود نمی آیند, پروازهای ایرانی در فرودگاه دنیزلی و یا فرودگاه اسپارتا فرود می آیند.اگر شما می خواهید سفر راحت تری داشته باشید و ترانسفر زمینی تا هتل را نداشته باشید باید یکی از پرواز های ترک را برای تور آنتالیا انتخاب نمایید.پرواز های ترک مستقیما در فرودگاه آنتالیا فرود می آیند و شما ترانسفر بین شهری نخواید داشت.

فرودگاه دنیزلی در شهر دنیزلی که در نزدیکی این شهر قرار دارد واقع است و در واقع این فرودگاه یک فرودگاه نظامی است که ورود عموم در آن آزاد است.این فرودگاه یکی از بزرگ ترین فرودگاه های ترکیه است. فرودگاه اسپارتا در فاصله 140 کیلومتری آنتالیا است که از این فرودگاه تا آنتالیا حدود 3 ساعت با اتومبیل راه است.

با توجه به تعداد زیاد علاقمندان به تور آنتالیا هر ساله پروازهای متعددی از شرکت های هواپیمایی زیادی به این شهر و از آنتالیا انجام می شود.البته با توجه به فصل و تعداد درخواست های مسافران برای هر مسیر تعداد پروازها افزایش و یا کاهش پیدا می کند.

طبیعتا اختلاف قیمت این پروازها نشان دهنده اختلاف کیفیت و البته ساعت پرواز و سایر ویژگی های پرواز است.پرواز های این مسیر اغلب بک تو بک انتخاب میشود زیرا پروازهای تک و غیر بک تو بک صرفه اقتصادی ندارند.

مدارک لازم برای سفر به آنتالیا


آنتالیا و به طور کلی کشور ترکیه از بی دردسر ترین مقاصد برای سفرهای خارجی است که نیازی به دریافت ویزا ندارد.برای رود به آنتالیا باید پاسپورت و فیش عوارض خروج از کشور را همراه خود داشته باشید.توجه داشته باشید که پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.نکته بعدی اینکه عوارض خروج از کشور باید توسط تمامی افرادی که قصد خروج از کشور را دارند پرداخت شود و برای افرادی که هوایی از کشور خارج می شوند و یا زمینی مقدار متفاوتی است.

سومین چیزی که باید  همراه داشته باشید ارز است که می توانید پیش از خروج از کشور به صرافی های مجاز مراجعه نمایید و ارز دولتی را دریافت نمایید که مقدار محدودی است.پیشنهاد می کنیم حتما مقداری از پول رسمی آنتالیا را همراه داشته باشید تا برای رسیدن به هتل و یا خرید های احتمالی ابتدای سفر دچار مشکل نشوید.

هتل های آنتالیا


آنتالیا فقط چند هتل سه و چهار ستاره دارد و اکثریت هتل های این شهر پنج ستاره می باشد و از سطح بسیار بالای کیفی برخوردارند البته این موضوع نیز بسیار طبیعی است چون همان طور که پیشتر گفتیم هدف از سفر به آنتالیا استراحت و ریلکس کردن می باشد و بیشترین وقت مسافران در هتل ها می گذرد بنابراین باید این هتل ها نیز از سطح بالای کیفی برخوردار باشند. البته میزان کیفیت و ستاره هتل ها به منطقه ای که برای اقامت انتخاب می کنید بستگی دارد.

هتل های آنتالیا

هتل های آنتالیا

اگر قصد دارید در یک هتل لوکس اقامت داشته باشید منطقه BELEK را انتخاب کنید و اگر می خواهید بیشتر زیبایی های طبیعی را ببینید باید منطقه KEMER را انتخاب نمایید و اگر دوست دارید در هتل های تازه ساز اقامت داشته باشید باید منطقه LARA KUNDU را برای اقامت انتخاب نمایید.منطقه SIDE نیز دیدنی ترین و زیباترین منطقه آنتالیا است که به دریای مدیترانه با ساحل های زیبایش نزدیک است.

فرودگاه های آنتالیا


آنتالیا یک فرودگاه در درون خود دارد و دو فرودگاه دیگر نیز در نزدیکی این شهر قرار گرفته است که بسیاری از پروازهای مسافرانی که با تور به این شهر سفر می کنند در این دو فرودگاه فرود می آیند و سپس مسافران از این فرودگاه ها به این شهر ترانسفر می شوند.

فرودگاه آنتالیا : این فرودگاه در شمال شرقی شهر آنتالیا و در فاصله ای حدود 15 کیلومتر تا مرکز شهر قرار گرفته است.برای دسترسی داشتن به این فرودگاه می توانید از اتوبوس شماره 600 استفاده نمایید و به راحتی به فرودگاه دسترسی داشته باشید.این اتوبوس ها هر 30 دقیقه یکبار در پایانه هستند.گفتنی است ایستگاه تاکسی روبه روی این فرودگاه است.این فرودگاه اغب مقصد پروازهای ترک یا همان آنتالیا پرواز مستقیم ( انور ایر, تیلویند ایرلاینز و…) است و در زمان های استثنایی و خاص سایر پرواز ها در این فرودگاه اجازه فرود دارند.

فرودگاه دنیزلی : این فرودگاه در یکی از شهرهای توریستی ترکیه قرار دارد و نزدیک به این شهر است.کد یاتای این فرودگاه dnz است.این فرودگاه بین المللی و نظامی است که ورود عموم به ان آزاد است.دنیزلی یکی از بزرگترین فرودگاه های ترکیه است.این فرودگاه از فرودگاه اسپارتا دورتر است اما چون مسیر فرودگاه اسپارتا تا آنتالیا بسیار پر پیچ و خم است بسیاری از افراد این فرودگاه را به اسپارتا ترجیخ می دهند.

فرودگاه اسپارتا : فرودگاه اسپارتا در جنوب آنتالیا قرار دارد و سالانه 600 هزار مسافر را جابجا می کند.ترنسفر این فرودگاه به آنتالیا بسیار راحت است.این فرودگاه با ماشین 3 ساعت تا مرکز این شهر فاصله دارد.بسیاری از پروازهای ایرانی این فرودگاه را برای فرود آمدن انتخاب می کنند.

جاذبه های گردشگری آنتالیا


آنتالیا شهری با زیبایی های طبیعی بسیار است که افراد علاقمند به گردشگری در طبیعت به بازدید از این شهر علاقه زیادی دارند.با ما همراه شوید تا زیبایی ها و جاذبه ای این شهر را برایتان برشماریم.

سواحل آنتالیا

آنتالیا شهری ساحلی است و به همین دلیل سواحل زیبای فراوانی دارد. از زیبا ترین و بهترین سواحل آنتالیا می توان به

ساحل لارا : پرطرفدار ترین و محبوب ترین ساحل آنتالیا

ساحل کنیالتی : ساحلی با امکانات بسیار فوق العاده و کامل که بسیار مورد علاقه مردمان روسی و آلمانی است.

ساحل پاتارا : پاتارا بزرگترین ساحل ترکیه است که در قلب آنتالیا قرار گرفته است و تفریحات آبی فراوانی در آن برگزار می شود.

ساحل الیمپوس : این ساحل در جنوب آنتالیا قرار دارد و یکی از قوی ترین قطب های گردشگری آنتالیا است.

ساحل سیده : این ساحل در مجاورت خود آثار تاریخی با ارزش و زیبایی  دارد.

ساحل کمر : این ساحل تقریبا درن با ساختمان های سفید است و هیچ اثر تاریخی ای ندارد و….

پارک های آبی آنتالیا

همانطور که می دانید این شهر در منطقه ای ساحلی قرار گرفته است و شهرت فراوانی در تفریحات آبی دارد.تعداد پارک های آبی آنتالیا زیاد هستند که البته برخی از آن ها از شهرت و محبوبیت بالاتری برخوردار هستند.پیشنهاد و توصیه اکید ما به شما این است که در سفر به این شهر زیبا و هیجان انگیز مراجعه به پارک های آبی آن را فراموش نکنید.

پارک آبی آکوا : این پارک آبی در منطقه لارا آنتالیا در خیابن موراد پاشا قرار گرفته است که بزرگ ترین پارک آبی ترکیه است.این پارک در جنوب غربی شهر آنتالیا و در سواحل زیبای مدیترانه قرار گرفته است.

امکانات : استخر ویژه تمامی گروه های سنی – رستوران – موسیقی – انواع تفریحات آبی – فروشگاه – سرزمین جذاب دلفین ها و …

پارک آبی ریکسوس پرمیوم تروی : این پارک آبی در محوطه هتل لوکس و 5 ستاره ریکسوس پرمیوم قرار گرفته است و برای ورود به آن باید هزینه ورودی پرداخت نمایید.این هتل و پارک آبی در منطقه بلک قرار دارد و تا شهر 50 کیلومتر فاصله دارد.فاصله این پارک آبی تا فرودگاه نیز 40 کیلومتر است.برای تفریح و خوش گذرانی در این پارک حداقل به 3 ساعت زمان احتیاج خواهید داشت.این پارک به دلیل سر پوشیده نبودن اغلب در زمستان ها تعطیل است.

امکانات : برج تروجان – سرسره – آبشار – دلفین ها – وسایل بازی و تفریحات آبی و…

پارک آبی ددمان : ددمان یکی از پارک های آبی محبوب و معروف آنتالیا است که مساحتی حدود 6500 مترمربع دارد.این پارک بزرگ 23 سرسره بزرگ و کوچک دارد.اطراف این پارک را جنگل و درخت های انبوه گرفته است.این پارک بیشتر برای افراد بزرگسال مناسب است البته برای کودکان نیز امکانات ویژه ای وجود دارد.

امکانات : سرسره های بزرگ و کوچک – رودخانه امواج با طولی برابر 350 متر – استخرها – رستوران – فست فود و …

جاذبه های تاریخی آنتالیا

 • دهکده قدیمی آنتالیا
 • بندر قدیمی آنتالیا
 • موزه آنتالیا
 • مسجد یولی مناره آنتالیا
 • دروازه هادریان
 • قلعه رومی
 • آسپندوس
 • ترمسوس
 • پرگا
 • المپیوس و کیمرا
 • چشمه کارستی
 • غار کارائین
 • فاسلیز
 • غار کوکاین

 

نقشه آنتالیا


یکی از مهم ترین مواردی که در طول سفر به آنتالیا یا هر مقصد دیگری باید همراه داشته باشید نقشه شهر مقصد است.اگر می خواهید به آنتالیا سفر کنید و مخصوصا اگر این اولین بار است که به این شهر سفر کرده اید همراه داشتن نقشه این شهر را به شدت به شما تاکید می کنیم.البته صرفا نیازی به همراه داشتن نقشه کاغذی از آنتالیا نیست و اگر با استفاده از گوگل مپ هم نقشه آن را ببینید به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

بهترین زمان تور آنتالیا چه زمانی است ؟ 


بهترین زمان سفر به آنتالیا از ماه آوریل تا نوامبر یعنی از فرودین تا آبان ماه می باشد . یعنی چیزی حدود ۳۰۰ روز در سال برای شنا در آب های سواحل آنتالیا زمان مناسبی می باشد .

با توجه به آب و هوای مدیترانه ای این شهر در فصل تابستان آب و هوایی گرم و خشک دارد که مناسب برای تفریحات آبی و بهترین فصل برای استفاده از تور آنتالیا است و در فصل زمستان آب و هوای این شهر معتدل و بارانی است که افراد کمتری در این فصل به آنتالیا سفر می کنند و در فصل زمستان آنتالیا تبدیل به شهری تقریبا بدون گردشگری تبدیل می شود و اکثرا بومیان را در همه جا میبینید.

هزینه سفر به آنتالیا


همان طور که می دانید با توجه به اینکه هتلهای آنتالیا خدمات uall ارائه می دهند شما در طول سفر به این شهر با کیف پولتان خداحافظی خواهید نمود اما اگر بخواهید برای استفاده از پارک آبی های دیگر که خارج از هتل هستند و یا برای خرید به خارج از هتل بروید باید هزینه پرداخت نمایید .اینکه هزینه سفر شما و هزینه رفت و آمد و خرج و مخارج شما چقدر است از یک جهت بستگی به شما و از طرف دیگر بستگی به وضعیت ارز دارد.برای اطلاع از قیمت آنلاین ارز می توانید به شبکه اطلاع رسانی طلا, سکه و ارز تهران مراجعه نمایید.

وضعیت خرید در آنتالیا به چه صورت است ؟


آنتالیا مکان مناسبی برای خرید نیست در حقیقت اگر دنبال خرید های خوب و با قیمت مناسب می باشید استانبول گزینه بهتری است ولی در عوض می توانید در این شهر به بهترین رستوران ها بروید و از خوردن غذاهای دریایی لذیذ و خوشمزه لذت ببرید . بهتراست در سفر به آنتالیا فکر خرید را از سر خود بیرون کنید زیرا قطعا پرداختن به تفریحات آبی بسیار لذت بخش تر خواهد بود.

با تمام این ها در آنتالیا نیز می توانید به خرید و گردش در مراکز خرید بپردازید , آنتالیا نیز مراکز خریدی دارد که برندهای معروف جهان را ارائه می دهند و هر از گاهی فستیوال های خرید برگزار می کنند.اما اگر هدف اصلی شما برای سفر خرید است بهتر این است که تور استانبول را برای سفر خود انتخاب نمایید.

در آنتالیا چه غذایی بخوریم؟


یکی از جذاب ترین بخش های سفر, خوردن انواع غذا و خوراکی در طول سفر است البته پیشنهاد می کنیم در سفر به هر منطقه گردشگری ای حتما از غذاها و خوراکی های محلی آن منطقه غافل نشوید و ان ها را امتحان کنید.آنتالیا با توجه به اینکه یکی از بزرگ ترین مناطق گردشگری ترکیه است از نظر کیفیت رستوران ها و کافه ها بسیار عالی است.

در سفر به این شهر حتما به یکی از رستوران های با کیفیت این شهر سر بزنید و از غذاهای ترکی آن ها نوش جان نمایید و لذت ببرید.از جذاب ترین غذاهایی که در آنتالیا باید امتحان کنید غذاها ترکی است که بهترین آن ها نیز کباب ترکی, شاکشوکا و بوراک و غذاهای دریایی اشاره کرد.البته رستوران های این شهر انواع غذاهای بین المللی را نیز سرو می کنند.

برای کسب اطلاع از قیمت تور آنتالیا و رزرو تور آنتالیا به پکیج های بالای همین صفحه مراجعه کنید و در ضمن برای کسب هرگونه اطلاعات دیگری در مورد تورهای آنتالیا با شماره ۸۸۴۲۳۴۶۲-۰۲۱ تماس بگیرید .آرشین پرواز مجری تورهای آنتالیا برای ارائه خدمات به شما علاقمندان به سفر و گردشگری همیشه آماده است.

4.6/5 ( 11 نظر )

36
دیدگاه بگذارید

34 نظرات ارسال شده
2 پاسخ های ارسال شده
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 کسانی که نظر داده اند
  مرا خبر کن  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
چه زمانی؟
fereshtehz

سلام
اگه بخوام آفر عید نوروز آنتالیا رو رزرو کنم، می تونم یه پیش قسط پرداخت کنم؟ چون ۱۰ نفر هستیم.و سوال دیگه اینکه می شه ۶ شب طوری باشه که ۳ شب تو یه هتل تو لارا بود و ۳ شب تو بلک؟

mahnaz

درود،
می خواستم بدونم برای هفته اول نوروز تور ترکیبی استانبول و آنتالیا دارید، و می خواستم ۳ روز اول استانبول و ۴ روز بعدش رو آنتالیا باشم و استانبول هتل ۵ ستاره شیشلی یا تکسیم مثل رادیسون بلو و آنتالیا هتل ۵* تاپ می خواستم برای ۲نفر و یک کودک ۵ ساله و ترجیحا با تخت، ممنون می شم؟

بهروز

سلام چندتا هتل ۵*uall که پارک آبی داشته باشه رو معرفی میکنید. ممنون از سایت خوبتون.

sharifi

هتل ۵* . GRAND PARK LARA . GRANADALUXURY BELEK .KERVANSARY LARA . ORANGE COUNTY

دانیال

تور آنتالیا لحظه آخری چه قیمتیه؟

سعیده

آفر تور های آنتالیا در چه ماه هایی است ؟؟؟

شایان

سلام آنتالیا شما واقعا عالیه و قیمت آنتالیا هم بسیار مناسبه من از شما تور لحظه آخری آنتالیا رو خریدم و بسیار راضی بودم

فایزه

سلام تور لحظه آخری آنتالیا برای اواخر هفته سه شب و چهار روز با قیمت مناسب میخواستم

داود

سلام و خسته نباشید تور های آنتالیا ی شما خیلی خوبه من تور سه شب و چهار روز آنتالیا گرفتم و خیلی راضی بودم هتل آنتالیا من 5 ستاره بود و از هتل آنتالیا هم راضی بودم

محبوبه

تور آفر خورده آنتالیا برای آخر خردادچه قیمت هست با هتل آنتالیا مناسب ؟

کیانا

تور ارزان آنتالیا برای سه شب و چهار روز با هتل ارزان آنتالیا چقدر میشه اگر هم آفر باشه بهتر

رونیکا

نرخ آنتالیا میخواستم برای اواخر این هفته یا هفته آینده نرخ تور لحظه آخری شما چنده ؟

فرشاد

هتل آنتالیا با قیمت مناسب و نرخ هتل های آنتالیا ترجیحا 5 ستاره و نرخ لحظه آخری آنتالیا رو میخواستم هر کدوم که قیمت هاش مناسبه با تشکر

فرهاد

تور لحظه آخری 5 شب و 6 روز برای آخر خرداد ماه با هتل آنتالیا با قیمت مناسب چقدر در میاد

فریبرز

نرخ آنتالیا با هتل آنتالیا با قیمت مناسب با آفرمیخواستم با تشکر .

شایان

تور لحظه آخری آنتالیا برای اواخر خرداد ماه یا تابستان هر کدام که آفر تور خورده باشه با هتل آنتالیا خوب
مرسی

فرهاد

تور ارزان آنتالیا
و قیمت تور در تابستون
آفر تور خورده باشه با هتل آنتالیا خوب و 5 ستاره میخواستم با تشکر

شایان

تور لحظه آخری آنتالیا برای 3 شب و 4 روز چه قیمتی هست

فائزه

تور ارزان آنتالیا و هتل آنتالیا ارزان 5 ستاره تور لحظه آخری هم اگر دارید بهتره

شایان

سلام
نرخ تور رو برای این ماه میخواستم و شما آفر دارید؟

فائزه

سلام
هتل آنتالیا خوب دارید و تور لحظه آخری دارید برای این هفته یا هفته بعد؟

داود

سلام
تور ارزان استانبول میخواستم برای اواخر تیر ماه شما تور لحظه آخری استانبول ترکیه دارید؟

شایان

سلام
تور ارزان آنتالیا میخواستم برای اواخر تیر ماه شما تور لحظه آخری آنتالیا ترکیه دارید؟

داود

سلام
هتل آنتالیا خوب دارید و تور لحظه آخری آنتالیا دارید برای این هفته یا هفته بعد؟

فرشاد

سلام
تور ارزان آنتالیا و هتل 5 ستاره تور لحظه آخری آنتالیا هم اگر دارید بهتره

شکوفه

سلام تور برای 3 شب یا 4 شب هم موجود هست ؟

پرستو

تور ارزان آنتالیا و هتل آنتالیا ارزان 5 ستاره تور لحظه آخری آنتالیا هم اگر دارید بهتره

پرستو

من از تور ارزان آنتالیا شما استفاده کردم
بسیار عالی بودو راضی بودیم
با تشکر فراوان از شما

پرستو

نرخ تور میخواستم برای اواخر این هفته یا هفته آینده نرخ تور لحظه آخری شما چنده ؟

شکوفه

سلام خدمات تورهای آنتالیا رو میشه بگید ؟

شکوفه

سلام . برای آنتالیا پرواز تک هم دارید یا فقط باید تور اوکی کنیم؟ مرسی

شکوفه

سلام . انتالیا هتل 4* uall هم دارد یا خیر ؟

شکوفه

سلام تور لحظه آخری برای اواسط شهریور ماه دارید؟

شکوفه

تور با هتل 5* uall میخواستم یه هتل خوب معرفی میکنید . ممنون

هما

سلام،
من یه تور ارزان برای اواسط شهریور می خواستم و می خوام هتلم 5 ستاره uall باشه و ترجیحا پروازش مستقیم باشه و اگه هتلش ساحلی باشه خیلی عالی میشه؟راهنمائی می کنید لطفا؟