لوگوی ارشین پرواز

مکان
استانبول

تاریخ رفت
تیر 98

مدت اقامت
4 شب

نوع سفر
هوایی - ترکیش

قیمت
6.860.000 تومان

شماره رزرو
021-88423462

تور استانبول از شیراز

انتخابهتلدرجهاتاق دو تختاتاق یک تختکودک با تختکودک بدون تختخدمات
yuvam۳*۶.۸۶۰.۰۰۰۷.۷۰۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
reydel۳*۶.۹۱۰.۰۰۰۷.۷۰۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
sabena۳*۶.۹۴۰.۰۰۰۷.۸۶۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
golden peras۷.۱۸۰.۰۰۰۸.۳۳۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
topkapi۳۷.۱۸۰.۰۰۰۸.۳۳۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
alfa۴*۷.۳۴۰.۰۰۰۸.۶۶۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
pera life۳*۷.۳۴۰.۰۰۰۸.۶۶۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
buyuk keban۴*۷.۳۴۰.۰۰۰۸.۶۶۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
ICON۴*۷.۶۱۰.۰۰۰۹.۲۰۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
pera rose۴*۷.۴۸۰.۰۰۰۸.۸۴۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
ramada merter۵*۷.۷۸۰.۰۰۰۹.۵۴۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
taksim line۴*۷.۹۹۰.۰۰۰۹.۹۵۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
grand halic۴*۷.۸۶۰.۰۰۰۹.۷۰۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
surmeli۵*۸.۰۸۰.۰۰۰۱۰.۰۶۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
elysium۵*۸.۹۹۰.۰۰۰۱۱.۹۰۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB
green park taksim۵*۸.۴۴۰.۰۰۰۱۰.۰۶۰.۰۰۰۶.۰۵۰.۰۰۰BB

 

تور استانبول یکی از تورهای پر طرفدار و محبوب در میان ایرانیان است که هر ساله میلیون ها گردشگر به این شهر پر جاذبه و توریستی سفر می کنند. استانبول مقصدی جذاب است که خاطراتی به یادماندنی در اذهان گردشگران به جای می گذارد. استانبول شهری میان قاره ای است که در مجاورت دریای سیاه و دریای مرمره و تنگه‌ بسفر قرار دارد و از زیباترین شهرهای ساحلی دنیاست.

استانبول بخاطر داشتن موقعیت جغرافیایی ویژه و جاهای دیدنی بسیار، مساجدزیبا، کاخ های باستانی، خیابان های پر جاذبه، کافه های شیک و مراکز خرید مدرن همواره مورد توجه گردشگران است. پیش از سفر به استانبول بهتر است جستجو کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید. اطلاعاتی را درباره استانبول، اماکن دیدنی، اطلاعات سفر، هتل ها و اقامتگاه ها، اطلاعات پرواز، شکم گردی و رستوران های معروف، گشت های شهری و مراکز خرید و … جزو مواردی هستند که باید درباره آن ها بدانید.

فصل بهار یکی از بهترین زمان ها برای سفر به استانبول می باشد؛ استانبول در فصول مختلف آب و هوای متفاوتی دارد، این به شما بستگی دارد که در فصل سرد دوست دارید سفر کنید یا گرم؟ در زمستان استانبول سرد است و در گرم ترین روزهای تابستان دمای هوای آن به ۴۰ درجه می رسد.

تورهای استانبول برای شهرهای مختلفی برگزار می شود؛ تور استانبول از شیراز جزو مواردی است که مسافران از شهر شیراز سرچ می کنند و به دنبال تورهای مناسب برای سفرشان می باشند. اگر شما هم جزو مسافران تور استانبول از شیراز می باشید. در ادامه اطلاعاتی را راجع به این مسیر گردشگری به شما ارائه می دهیم.

مسیر پروازی استانبول از شیراز به دو صورت شیراز به استانبول و شیراز به تهران و تهران به استانبول برگزار می شود. برای مسیر شیراز به استانبول می توانید از پروازهای هواپیمایی ترکیش انتخاب کنید.  برای سفر از شیراز به تهران می توانید از پروازهای زاگرس، آسمان، ایران ایر، ساها، وارش، عطا، پویا، ایرتور و … و از تهران به استانبول می توانید از پروازهای ایران ایر، قشم، تابان، آسمان، ایرتور، ماهان و … را می توانید انتخاب کنید.

همانطور که مشاهده می کنید انتخاب مسیر پروازی شیراز به تهران و تهران به استانبول می تواند گزینه ی بهتری باشد؛ هم اینکه تنوع و ساعت های پروازی مختلفی را می توانید از این طریق انتخاب کنید و هم اینکه پرواز ترکیش یک پرواز گران قیمت است و اینکه این پرواز در تعداد محدودی برگزار می شود.

برای اقامت هم که شما می توانید از میان هتل های لوکس و ۵ ستاره، میان رده و ۴ ستاره و یا ارزان و ۳ ستاره را انتخاب کنید.

 

 

 

۵/۵ ( ۱ نظر )
telegram

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

عضویت در تلگرام آرشین پرواز