مکان
استانبول

تاریخ رفت
اردیبهشت 98

مدت اقامت
3 شب

نوع سفر
آتا

قیمت
1.810.000 تومان

شماره رزرو
021-88423462

نرخ های وارد شده منقضی می باشد برای هماهنگی و اطلاع از قیمت ها با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۴۲۳۴۶۲

از مشهد به استانبول سفر کنیم!

تور استانبول به دلیل نزدیکی به ایران و از طرفی نیاز نداشتن به دریافت ویزا از جمله پر طرفدارترین تورها است که هر ساله تعداد زیادی از علاقمندان به سفر و گردشگری را به استانبول می کشاند. تور استانبول از مشهد نیز یکی از مواردی است که به شهروندان مشهد و افرادی که در نزدیکی این شهر زندگی می کنند پیشنهاد می شود.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید چند گزینه پیش روی شما است اول اینکه با قطار یا هواپیما به تهران سفر کنید و سپس از تهران به مقصد استانبول سفر کنید راه دوم این است که با پروازهایی که از مشهد به مقصد استانبول حرکت می کنند به صورت مستقیم به استانبول سفر کنید اما تفاوت این موارد در این است که هزینه سفر به استانبول از تهران پایین تر از هزینه سفر از مشهد است زیرا فاصله و موقعیت مکانی تهران به استانبول نزدیک تر است.

پیشنهاد می کنیم برای سفر به استانبول مستقیم از مشهد به استانبول سفر کنید زیرا در این صورت راحت تر به استانبول خواهید رسید و در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.اگر می خواهید بدانید قیمت این تور ها چقدر است باید بگویم به عوامل متفاوتی بستگی دارد از جمله تاریخ سفر, پروازی که انتخاب می کنید, هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید و ساعت پرواز انتخابی شما.

در قیمت تمام شده تور استانبول شما نوع و ساعت پرواز و موقعیت مکانی هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید بسیار تاثیر گذار است. به طور کلی هتل هایی که در منطقه تکسیم قرار دارند به دلیل موقعیت بسیار خوبی که دارند قیمت های بالاتری از سایر منطقه های استانبول دارند.اگر شما برای تجارت و خرید به استانبول سفر می کنید قطعا انتخاب هتل در منطقه تکسیم برایتان اهمیت زیادی خواهد داشت البته مکان های دیدنی زیادی نیز در این منطقه قرار گرفته است.

۴.۶/۵ ( ۵ نظر )
telegram

ارسال دیدگاه

عضویت در تلگرام آرشین پرواز