لوگوی ارشین پرواز

مکان
استانبول

تاریخ رفت
5 شهریور98

مدت اقامت
4 شب

نوع سفر
هوایی -ترکیش

قیمت
7.600.000 تومان

شماره رزرو
021-88423462

تور استانبول از مشهد

انتخابهتلدرجهاتاق دو تختاتاق یک تختکودک با تختکودک بدون تختخدمات
malkoc۳*۷.۶۰۰.۰۰۰۸.۴۰۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
reydel۳*۷.۶۶۰.۰۰۰۸.۴۹۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
sabena۳*۷.۷۷۰.۰۰۰۸.۷۳۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
golden peras۷.۹۲۰.۰۰۰۹.۰۳۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
topkapi۳۷.۹۲۰.۰۰۰۹.۰۳۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
alfa۴*۸.۰۸۰.۰۰۰۹.۳۴۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
pera life۳*۸.۰۸۰.۰۰۰۹.۳۴۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
buyuk keban۴*۸.۰۸۰.۰۰۰۹.۳۴۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
ICON۴*۸.۳۴۰.۰۰۰۹.۸۶۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
ramada merter۵*۸.۵۰۰.۰۰۰۱۰.۱۹۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
taksim line۴*۸.۷۶۰.۰۰۰۱۰.۷۱۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
grand halic۴*۸.۷۰۰.۰۰۰۱۰.۵۹۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
surmeli۵*۹.۰۳۰.۰۰۰۱۱.۲۳۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB
elysium۵*۹.۵۹۰.۰۰۰۱۲.۳۷۰.۰۰۰۶.۸۰۰.۰۰۰BB

 

از مشهد به استانبول سفر کنیم!

تور استانبول به دلیل نزدیکی به ایران و از طرفی نیاز نداشتن به دریافت ویزا از جمله پر طرفدارترین تورها است که هر ساله تعداد زیادی از علاقمندان به سفر و گردشگری را به استانبول می کشاند. تور استانبول از مشهد نیز یکی از مواردی است که به شهروندان مشهد و افرادی که در نزدیکی این شهر زندگی می کنند پیشنهاد می شود.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید چند گزینه پیش روی شما است اول اینکه با قطار یا هواپیما به تهران سفر کنید و سپس از تهران به مقصد استانبول سفر کنید راه دوم این است که با پروازهایی که از مشهد به مقصد استانبول حرکت می کنند به صورت مستقیم به استانبول سفر کنید اما تفاوت این موارد در این است که هزینه سفر به استانبول از تهران پایین تر از هزینه سفر از مشهد است زیرا فاصله و موقعیت مکانی تهران به استانبول نزدیک تر است.

پیشنهاد می کنیم برای سفر به استانبول مستقیم از مشهد به استانبول سفر کنید زیرا در این صورت راحت تر به استانبول خواهید رسید و در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.اگر می خواهید بدانید قیمت این تور ها چقدر است باید بگویم به عوامل متفاوتی بستگی دارد از جمله تاریخ سفر, پروازی که انتخاب می کنید, هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید و ساعت پرواز انتخابی شما.

در قیمت تمام شده تور استانبول شما نوع و ساعت پرواز و موقعیت مکانی هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید بسیار تاثیر گذار است. به طور کلی هتل هایی که در منطقه تکسیم قرار دارند به دلیل موقعیت بسیار خوبی که دارند قیمت های بالاتری از سایر منطقه های استانبول دارند.اگر شما برای تجارت و خرید به استانبول سفر می کنید قطعا انتخاب هتل در منطقه تکسیم برایتان اهمیت زیادی خواهد داشت البته مکان های دیدنی زیادی نیز در این منطقه قرار گرفته است.

۴.۷/۵ ( ۶ نظر )
telegram

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

عضویت در تلگرام آرشین پرواز