مکان
دبی

تاریخ رفت
اردیبهشت98

مدت اقامت
3 شب

ایرلاین
پرواز

قیمت
تومان

شماره رزرو
021-88423462

!ثبت سفارش

برای اطلاع از قیمت و رزرو تور دبی با کارشناسان ما تماس بگیرید
۰۲۱-۸۸۴۲۳۴۶۲
 

تور دبی از اصفهان چه مزایایی دارد؟

دبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای آسیایی است که در طی نیم قرن گذشته به شدت رشد کرده است و همین رشد سریع باعث جذب تعداد زیادی از گردشگران شده است.امروزه تور دبی از اصفهان نیز یکی از تورهای پر طرفدار است.به طور کلی تعداد زیادی از علاقمندان به گردشگری از سراسر ایران با تور دبی به ین شهر سبقت گرفته از زمان سفر می کنند.

دبی شهری کاملا آفتابی است که آب و هوای بسیار گرم و بیابانی ای دارد و بهترین فصل سفر به این شهر بهار و پاییز و زمستان است.سفر به دبی در تابستان به دلیل گرمای زیاد بسیار دشوارتر از سایر فصول است.البته این نکته بسیار حایز اهمیت است که تفریحات ساحلی و آبی دبی در فصل گرم تابستان بسیار پر طرفدار است.

تور دبی از اصفهان مدت پرواز را برای مسافران کم تر خواهد کرد و شما دیگر نیازی نیست هزینه بیشتری بابت سفر به تهران و سپس از تهران به دبی سفر کنید به این ترتیب در زمان و هزینه شما صرفه جویی بیشتری خواهد شد.

اگر از اصفهان به دبی سفر کردید فراموش نکنید که شما به شهری بسیار مدرنیته سفر می کنید و هرگز زیبایی هنری که در اصفهان خواهید دید را در دبی نمی بینید.دبی بر خلاف اصفهان که مملو از رسم و خط هنری و نمایش دهنده فرهنگ غنی ایرانی است شهری مدرن است که تمامی اجزای آن نشان دهنده زندگی امروزی و مدرنیته است.البته دبی میزبان مردمان کشورهای آسیایی دیگر همچون ایران, پاکستان, هند و..و نیز هست که این افراد همراه خود فرهنگ های متفاوتی را به دبی آوره اند و این تلاقی و همنشینی فرهنگی مردم آسیایی نیز بسیار دیدنی و جذاب است.

آرشین پرواز در تمامی ایام هفته برایاسخگویی به شما و ارائه خدمات در دسترس است و می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی قیمت با شماره مذکور در بالا تماس حاصل فرمایید.

۵/۵ ( ۳ نظر )
telegram

ارسال دیدگاه

منو

عضویت در تلگرام آرشین پرواز