تور قشم ویژه نوروز 98

3 شب
  • پرواز:زاگرس
  • تاریخ رفت: 29 اسفند الی 17فروردین
  • قیمت از 1.690.000 تومان
  • مدت اقامت: 3 شب
!ثبت سفارش
1.690.000 تومان

تور قشم نوروز ۹۸

3 شب
  • پرواز:زاگرس
  • تاریخ رفت: هفته اول فروردین
  • قیمت از 1.830.000 تومان
  • مدت اقامت: 3 شب
!ثبت سفارش
1.830.000 تومان

تور قشم نوروز ۹۸

تور قشم نوروز ۹۸ تجربه ی سفری خاطره انگیز به یکی از جزایر دیدنی جنوب کشورمان است.

قشم یکی از جزایر زیبای جنوبی کشورمان است که گردشگران زیادی برای تعطیلات عید نوروز، قشم را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. همانطور که می دانید برای سفر به جزیره ی قشم یکی از بهترین زمان ها، تعطیلات نوروز است.

تور نوروز قشم ۹۸ علاوه بر اینکه فرصت مناسب برای گشت و گذار را دارید، آب و هوای قشم نیز تا اواسط اردیبهشت مناسب گردشگری است و آنچنان گرم نمی باشد.

تور قشم نوروز ۹۸ بزرگترین جزیره ایران در هرمزگان است که می تواند مقصدی ایده آل برای سفر نوروزی باشد؛ چرا که وجود جاذبه های تاریخی فراوان، مراکز خرید ارزان و زیاد، تفریحات مفرح و جذاب، قشم را به مقصدی بی نظیر تبدیل کرده است.

تورهای نوروزی قشم

قشم از جزایر جنوبی کشورمان است که در مقایسه با جزیره کیش مقصدی ارزان تر و خلوت تر است. تور قشم عید ۹۸ فرصتی برای بازدید از سواحل زیبای خلیج فارس، جنگل های سرسبز، غارهای دیدنی و عجایب هفتگانه قشم است که می توانید با برنامه ریزی دقیق بهترین و به یادماندنی ترین سفر را برای خودتان بسازید.

تور قشم بهار ۱۳۹۸ با توجه به قرار گیری در منطقه جنوبی کشور در بهار آب و هوای معتدلی برای گردشگری دارد و برگزاری جشنواره ها، جنگ های شادی و جشنواره های خرید، باعث شده که سفر به این جزیره در تعطیلات نوروز بیش از هر زمان دیگری صورت می گیرد. همچنین تور کیش نوروز ۹۸ هم جاذبه های زیادی برای گشت و گذار دارد. همچنین در تعطیلات ایام عید تور مشهد نوروز ۹۸ از تورهای پرمسافر است که برای رزرو باید زودتر اقدام کنید.

چرا تور قشم نوروز ۹۸؟

قشم یکی از زیباترین جزایر ایران است که طرفداران زیادی دارد، این جزیره بخاطر جاذبه های تاریخی و طبیعی اش در کنار سکوت و آرامشی که به گردشگران می دهد جزو مقاصد گردشگری در میان ایرانیان است.

غارهای خربس در تور قشم

همچنین سفر به قشم به گرانی تور کیش نمی باشد و فرصتی مناسب برای افرادی است که دوست دارند سفر به منطقه ای گرمسیری با سواحل زیبا را تجربه کنند. همانطور که گفتیم قشم جاذبه های زیادی دارد که گردشگران را به سمت خود می کشاند. از جمله جاهای دیدنی و گردشگری قشم می توان دره ستارگان، قلعه پرتغالی ها، جزایر ناز، غارهای خربس، غارنمک، تنگه چاهکوه، کوه ها و تندیس های قشم، جنگل های دریایی حرا، ژئو پارک قشم، سد و روستای گوران، بام قشم، درخت سبز یا انجیز معابد، دره مجسمه ها، جزیره هنگام، چاه های طلا، نیایشگاه ناهید، پارک کروکدیل ها و آکواریوم پروانه طلایی قشم را نام برد که هر کدام در نوع خود بی نظیر است و گرشگران به بازدید از آن ها می پردازند.

علاوه بر اینها قشم به بازارها و مراکز خرید ارزانش معروف است، محال است کسی به این جزیره سفر کند و دست خالی به شهر خود باز گردد. از جمله بازارهای معروف قشم مرکز خرید ستاره، بازار قدیم قشم، بازار بزرگ فردوسی، مرکز خرید سیتی سنتر، مرکز خرید دو دلفین و مرکز خرید خلیج فارس را می توان نام برد.

جاذبه هایی که بازدید از آن ها را نباید فراموش کنید!

جاهای دیدنی قشم زیاد است ولی به اندازه کیش شناخته شده نیست. برخی از جاذبه های قشم به قدری حیرت انگیز است که شما را شگفت زده می کند، جاذبه هایی که نمونه اش فقط در آمریکا وجود دارد.

طبیعت این جزیره به قدری زیباست که شما سواحل صخره‌ای، ماسه‌ای و گلی که در کنار دریای نیلگون خلیج فارس زیبایی غیر قابل وصفی را به شما هدیه می کند خواهید دید. علاوه بر اینها عجایب هفتگانه قشم و جاذبه های تاریخی این جزیره می تواند سفرتان را جذاب تر کند. پس در سفرتان با تور قشم نوروز ۹۸ بازدید از این مکان ها را از دست ندهید.

دره ستارگان: یکی از جاذبه های بی نظیر قشم است که در شمال روستای برکه خلف قرار دارد و قدمت آن به دو میلیون سال پیش می رسد. این دره بسیار زیبا و جذاب است که شما را محو تماشای ستارگان می کند.

جزایر ناز: از جاذبه های دیدنی و معروف در قشم که جزو عجایب این جزیره به شمار می آید که هنگام جزر این جزایر به جزایر قشم متصل می شوند و می توانید پیاده روی در آب را تجربه کنید.

جنگل های دریایی حرا: جنگل های دریایی حرا یکی از شگفت آورترین جاذبه های طبیعی کشورمان است که دارای تنوع زیستی بالایی است و با جنگل هایی که تا به حال دیده اید فرق دارد.