لوگوی ارشین پرواز

تور مشهد 2 شب

2 شب
 • نوع سفر:هوایی - وارش
 • تاریخ رفت: 28 و 29 تیر ماه
 • قیمت از 910.000 تومان
 • مدت اقامت: ۲ شب و ۳ روز
910.000 تومان

تور 3 شب مشهد

3 شب
 • نوع سفر:هوایی - کاسپین
 • تاریخ رفت: 3 و 4 مرداد ماه
 • قیمت از 1.170.000 تومان
 • مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
1.170.000 تومان

تور زمینی مشهد

3 شب
 • نوع سفر:زمینی-قطار
 • تاریخ رفت:26 تیر ماه
 • قیمت از 385.000 تومان
 • مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
385.000 تومان

تور لحظه آخری مشهد

3 شب
 • نوع پرواز :هوایی - ایران ایرتور
 • تاریخ رفت:30 و 31 تیر
 • قیمت از 930.000 تومان
 • مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
930.000 تومان

تور مشهد با قطار

3 شب
 • نوع سفر:زمینی-قطار
 • تاریخ رفت:27 تیر ماه
 • قیمت از 385.000 تومان
 • مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
385.000 تومان

تور مشهد از اصفهان

3 شب
 • پرواز: زاگرس
 • تاریخ رفت: تیر ماه
 • قیمت از 610.000 تومان
 • مدت اقامت: ۳ شب و ۴ روز
610.000 تومان

تور مشهد از شیراز

3 شب
 • پرواز: زاگرس
 • تاریخ رفت: تیر ماه
 • قیمت از 610.000 تومان
 • مدت اقامت: ۳ شب و ۴ روز
610.000 تومان

تور مشهد، پر طرفدارترین تور داخلی

تور مشهد به عنوان مقصد زیارتی در میان ایرانیان است که در بیشتر ایام سال به ویژه در تعطیلات و عید نوروز، این شهر پر از مسافر است. شیفتگان و عاشقان امام رضا (ع) همواره برای زیارت امام مهربانی ها به این شهر سفر می کنند و این شهر به پایتخت فرهنگی ایران تبدیل شده است.

بسیاری شهر مشهد را به عشق زیارت بارگاه امام رضا (ع) به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، این شهر دومین شهر بزرگ ایران است و جزو پر جمعیت ترین ها به شمار می آید. بیش از ۹۰% مردم این شهر فارس زبان بوده و تراکم جمعیت در مشهد بیش از ۹۰۰۰ تن در هر کیلومترمربع است. همین حضور مسافر باعث رونق تجاری و گردشگری در این شهر است و از آنجا که مشهد قطب گردشگری مذهبی ایران است اقتصاد آن بر پایه گردشگری است.

همانطور که می دانید تور مشهد یکی از پر طرفدارترین تورهای داخلی است و از سراسر کشور مسافران زیادی برای زیارت حرم امام رضا به این شهر سفر می کنند. مشهد بخاطر وجود بارگاه امام رضا و حضور مسافران از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی رونق گرفته است و یکی از شهرهای توریستی و گردشگر پذیر کشورمان است.

اگر شما هم مسافر این شهر هستید در ادامه اطلاعاتی را راجع به تورهای مشهد خواهیم گفت. تورهای مسافرتی مشهد به طور کلی برای مدت زمان ۲ شب و ۳ روز و یا ۳ شب و ۴ روز برگزار می گردد که هزینه تور بسته به نوع پرواز و هتلی که برای اقامت در نظر گرفته اید و مدت زمان سفرتان متغیر است.

قیمت تور مشهد یکی از مواردی است که همیشه در هنگام رزرو تور مورد توجه مسافران بوده است. در واقع یکی از دغدغه های مسافران هزینه سفر است، به همین دلیل اولین چیزی که گردشگران به دنبال آن هستند، روش هایی است که هزینه سفرشان را کاهش دهند.

البته یکی از مواردی که قیمت تور مسافرتی را تحت تاثیر قرار می دهد همانطور که می دانید زمان سفر است. سفر به شهر مقدس مشهد در تمام فصول سال صورت می گیرد که در برخی زمان ها و مناسبت ها با توجه به وجود تعطیلات و همچنین آب و هوای مناسب با استقبال بیشتری صورت می گیرد که مسلما سفر در این زمان ها پر هزینه تر است.

تور مشهد

تور لحظه آخری و ارزان قیمت مشهد را چگونه پیدا کنیم؟

گفتیم که مشهد یکی از شهرهای توریستی کشورمان است و در زمان های مختلف این شهر مقصد سفر هموطنان عزیزمان است. از اینرو مسافران به دنبال رزرو تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت هستند.

تورهای لحظه آخری شامل پرواز های چارتری و دقیقه نودی و همچنین هتل های تخفیف دار است، بهترین گزینه برای سفری ارزان می باشد.

مسافران همیشه این تصور را دارند که تورهای لحظه آخری و ارزان شامل پرواز های رده پایین و هتل های ارزان و بی کیفیت می باشد. در حالیکه بر خلاف تصور در تورهای لحظه آخری فرصت مناسب فراهم است تا با شرایطی ایده آل به زیارت امام مهربانی ها بروید.

در تورهای لحظه آخری مشهد ، قیمت بلیط پرواز و هتل در بهترین حالت ارائه می شود. در واقع هواپیما، قطار و یا هتلی که جای خالی دارد و حاضر است این جای خالی را با پایین ترین نرخ ممکن پر کند.

تور لحظه آخری مشهد

همیشه تور لحظه آخری به معنای تور ارزان نیست و رزرو یک تور متناسب با امکاناتی که انتظار دارید، در واقع انتخاب مناسب و بهینه ای است که می تواند تا حدودی هزینه های سفرتان را کاهش دهد. ایرادی که اینگونه سفرها دارد این است که شما باید چمدانتان آماده باشد و اقدام به رزرو تور کنید و ممکن است که همین امروز یا فردا به سفر بروید.

فصل زمستان برای سفر به مشهد، با توجه به سردی هوا و استقبال کم مسافران، سفری با قیمت پایین نسبت به سایر زمان ها خواهد بود.

توجه داشته باشید که تور ارزان مشهد و لحظه آخری همیشه شامل هتل آپارتمان و هتل های دو ستاره نمی شود بلکه در زمان هایی که سفر به این شهر کمتر صورت می گیرد امکان رزرو هتل و پرواز با قیمتی پایین تر وجود دارد که خوشبختانه ما در این باره رضایت مسافران را جلب کرده ایم و شما می توانید تورهای ارزان قیمت را با پروازهای معتبر و هتل های ۳ و یا حتی ۴ ستاره تجربه کنید.

انواع سفر به مشهد

همانطور که می دانید مسافران اغلب با هواپیما یا قطار به این شهر سفر می کنند، البته اتوبوس و خودرو شخصی هم جزو سایر روش های سفر به مشهد است. بهترین و راحت ترین روش سفر، سفر با تور است، برای سفری لوکس و مدرن یا حتی سفری ارزان و مقرون به صرفه تورهای مشهد آنچه که شما از خدمات و امکانات را انتظار دارید در بر می گیرد.

سفر به مشهد به صورت هوایی و زمینی انجام می شود که تور مشهد با قطار یکی از تورهای پر طرفدار داخلی است که با استقبال زیادی هم مواجه است.

تور ارزان قیمت مشهد

سفر هوایی: همانطور که می دانید راحت ترین روش سفر، سفر با هواپیماست که بلیت پرواز مشهد را برای شهرهای مختلفی چون تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز و … می توانید تهیه کنید.

تور هوایی مشهد با پرواز هواپیمایی هایی چون ایران ایر، ایران ایرتور، زاگرس و کاسپین به فرودگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

سفر زمینی: سفر زمینی به مشهد اغلب با قطار طی می شود و بسته به نوع کابین قطار، کلاس هتل، نوع اتاق مورد نظر و البته زمان خرید تور قیمت ها متفاوت است. در مورد سفر با قطار هم علاوه بر محل اقامت و مدت زمان سفرتان نوع قطار انتخابی کیفیت سفرتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

خدمات تور مشهد آرشین پرواز

ما به شما تور مشهد آرشین پرواز توصیه می کنیم چرا که میتوانید که مجری مستقیم تورهای مشهد می باشد. در صورتیکه قصد رزرو تور را دارید بهتر است پیش از سفرتان بدانید که خدمات زیر بسته به نوع توری که انتخاب کرده اید، روی تور به شما ارائه می دهیم:

بلیط رفت و برگشت

استقبال و ترانسفر فرودگاهی

اقامت در هتل با خدمات مذکور

گشت شهری

تخفیفات گردشگری

بیمه مسافرتی


تور مشهد از شهرستان ها:

با افزایش فرهنگ سفر در جامعه، عده ی بیشتری از مردم کشورمان، با برنامه ریزی ها در هر زمان از سال، از هر نقطه ی کشور، اقدام به مسافرت می کنند، یکی از مقاصد گردشگری کشور که تعداد زیادی از مسافران به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند، مشهد مقدس است. یکی دیگر از دلایل سفر به مشهد مسئله ارزان قیمت بودن آن است، سفر به مشهد، هزینه چندانی ندارد.

مشهد به دلیل وجود بارگاه امام رضا (ع) همواره از قطب های گردشگری کشور بوده و سالانه مسافران زیادی از گوشه گوشه ایران برای زیارت امام هشتم به مشهد سفر می کنند، البته بازارها و مراکز خرید مشهد، در کنار جاذبه های تفریحی و تاریخی نیز همواره مورد استقبال زائران و گردشگران زیادی بوده است. برگزاری تورهای مشهد، امرزوه پررنگ شده و از شهرهای بزرگ معمولا این تورها نسبت به سایر شهرها بیشتر برگزار می شود، شهرهایی مانند: اصفهان، شیراز، تبریز و تهران همواره تورهای فراوانی را به این شهر مقدس برگزار می نمایند.

تور مشهد از اصفهان:

شهر اصفهان یکی از شهرهایی است که آژانس ها تورهای بسیاری به مشهد برگزار می کنتد، مسیر پروازی از اصفهان به سمت مشهد معمولا هر روز هفته برقرار است، از خدماتی که معمولا آژانس های مسافرتی به مسافران و زائران ارائه می کنند، بلیت های رفت و برگشت، اقامت در هتل های سه ستاره، چهار ستاره و یا پنج ستاره می باشد. تور زمینی نیز مطابق تورهوایی، برقرار بوده و با استفاده از قطار و اتوبوس، این تورها انجام می شود. برخی از آژانس هایی که در اصفهان وجود دارد، با قیمتی ارزان تر نسبت به سایر آژانس ها تور برگزار می نمایند.

تور مشهد از شیراز:

شیراز هم یکی از دیگر از شهرهای بزرگ است که همواره مسیر شیراز – مشهد، جزو پرترددترین مسیر ها بوده و استقبال بی نظیری از تورهایی که آژانس ها برگزار می کنند می شود، تورهای زمینی معمولا در چند ساعت از شبانه روز و به صورت روزانه ، در هر روز هفته برقرار می باشد، اما علاوه بر تورهای زمینی، بازار برگزاری تورهای هوایی نیز از شیراز به مشهد داغ است.

تور مشهد از تبریز:

تور مشهد از تبریز یکی از تورهای پر رفت و آمد داخلی محسوب می شود، برگزار کننده تورهای مشهد به تبریز آژانس های هواپیمایی مختلفی هستند که تورهای زمینی و هوایی را روزانه برگزار می کنند و امکانات مختلفی را به مسافران ارائه می دهند.

تور مشهد از تهران:

تور مشهد از تهران، از پرطرفدارترین تورها است، آزانس های بسیاری در تهران وجود دارند که روزانه تورهای مختلفی را چه از طریق هوایی و چه از طریق زمینی برگزار می کنند، با توجه با استقبالی که از تورهای تهران به مشهد می شود، می توان این تورها را نسبت به تورهایی که از شهرهای دیگر برگزار می شود ارزان تر دانست، عده ای بیشتری از مسافران سایر شهرها که قصد سفر به مشهد را دارند، برای خرید بلیت معمولا از تهران اقدام می کنند، چرا که پکیج های تور مشهد در تهران قیمت های نسبتا پایین تری دارد و امکانات قابل توجهی نیز ارائه می شود.

بهترین زمان سفر به مشهد مقدس

هر زمان از سال که به حرم امام رضا سفر کنید حال و هوایتان عوض می شود، حرم امام رضا همیشه مملو از زائر است؛ این شهر در تمامی فصول سال میزبان زائرین و مسافران است.

شهر مشهد از لحاظ آب و هوا دارای جبهه های مختلف آب و هوایی است ولی بطور کلی آب و هوای آن معتدل سرد و خشک است.

از نظر آب و هوا بهترین زمان سفر به مشهد فصل بهار می باشد، این شهر تابستان های گرم و خشکی دارد و بخاطر تعطیلات مدارس، میزبان مسافران زیادی است.

البته پاییز هم هوا کمی سرد است و می تواند زمان مناسبی برای سفر به مشهد باشد ولی زمستان های بسیار سردی دارد که در این فصل مشهد خلوت تر از هر زمان دیگری است و با استقبال کمی رو به رو می شود و قیمت تور ارزان تر است.

پارک کوهسنگی مشهد

شهر مشهد در برخی مناسبت ها فارغ از بحث آب و هوا و شرایط جوی مملو از مسافر است.

اگر بخواهید در تعطیلات و مناسبت ها به مشهد سفر کنید، لازم به ذکر است که شهر مشهد فارغ از بحث آب و هوا در برخی زمان ها مملو از مسافر است. به طور مثال تور مشهد نوروز جزو تورهایی است که مخاطبین زیادی دارد و اگر قصد سفر در ایام عید را دارید باید زودتر اقدام کنید.

مشهد در مناسبت ها و ایامی مانند ولادت و شهادت امام رضا (ع)، ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و سایر مناسبت های مذهبی و همچنین تعطیلات عید و تابستان بیش از هر زمان دیگری میزبان مسافران تور مشهد است.

بهترین هتل های مشهد

مسافران و گردشگران برای اقامت در این شهر با وجود بیش از ۱۲۰۰ اماکن مسافرتی شامل هتل ها، هتل آپارتمان ها و مهمانسراها دیگر دغدغه و نگرانی برای اقامت وجود ندارند.

البته در زمان های مناسبتی و اوج سفر به مشهد یکی از نگرانی های مسافران است. پس اگر در زمان خاصی قصد سفر به مشهد را دارید بهتر است زودتر اقدام به رزرو اقامتگاه و هتل خود کنید تا دچار مشکل نشوید.

در صورتیکه دغدغه ای از بابت هزینه ها ندارید و آنچنان برایتان مهم نیست، می توانید با اقامت در هتل های لوکس و مدرن مشهد، سفری خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

برای افرادی که قصد اقامت لوکس دارند مشهد هتل های مجلل و مدرن زیادی دارد که از این بابت می توانید با خیال راحت هتلی را متناسب با امکانات مورد نظرتان انتخاب کنید.

شهر مشهد رتبه یک هتل سازی در ایران را به خود اختصاص داده است. در میان هتل های مجلل مشهد می توان از هتل مجلل درویشی، هتل قصر طلایی، هتل قصر، هتل پدیده، هتل هما۱، هتل هما ۲، هتل پارس مشهد، هتل مدینه الرضا، هتل کوثر ناب و هتل پردیسان را نام برد.

از هتل های میان رده و چهار ستاره می  توان هتل ایران، هتل جواد، هتل اترک، هتل هلیا مشهد، هتل توس، هتل کیانا، هتل بزرگ فردوسی، هتل فردوس، هتل سی‌نور، هتل قصر الماس، هتل هاترا، هتل زمرد، هتل میثاق، هتل مینو، هتل عماد و هتل تارا را نام برد. البته این نکته را در نظر داشته باشید هر چه هتل به حرم امام رضا (ع) نزدیک تر باشد هزینه برای رزرو هتل نیز بیشتر می شود.

بهترین هتل های مشهد

بهترین هتل های مشهد

ارزان قیمت ترین هتل های مشهد

برای سفری ارزان به مشهد می توانید سراغ هتل ها و اقامتگاه های ارزانی چون هتل آپارتمان و مهمانسراها بروید که تعدادشان هم کم نیست و از نظر خدمات و نزدیکی به حرم تنوع زیادی دارند.

درمیان هتل های ارزان مشهد می توان هتل ارم، هتل مرمر، هتل المپیا، هتل حلما، هتل آتور، هتل پارسه، هتل آتی، هتل ارگ، هتل کوثر، هتل سراج، هتل سهند و … را نام برد.

هتل آپارتمان های مشهد یکی از مواردی است که برای اقامت ارزان می توانید سراغ آن ها بروید، هتل آپارتمان هایی چون بشری، کنعان، ملل، صادقیه، معین درباری، افرا، زمرد، پرهام و … گزینه هایی هستند که می توانید برای اقامتتان انتخاب کنید.

۵/۵ ( ۱۴ نظر )
 1. الیاس پاسخ

  سلام افر برای بعد تعطیلات دارین

 2. سارا پاسخ

  سلام قیمت برای نیمه شعبان هوایی چند میشه

 3. یاس پاسخ

  سلام سفر زمینی با اروزن ترین قطار دوشب چقدر میشه

 4. فرامرز پاسخ

  سلام از اصفهان برای نیمه شعبان میخواستم

 5. شیوا پاسخ

  سلام سفر زمینی میخواستم باقطار شش دوشب چند میشه

 6. sadaf پاسخ

  سلام آفر از اصفهان برای شب قدر میخواستم

 7. sara پاسخ

  سلام برای عید فطر آفر میخواستم

 8. saba پاسخ

  سلام قیمت پایین برای عید فطر میخواستم

 9. نیلوفر پاسخ

  سلام پیشنهاد با قیمت مناسب برای تیر چه قیمتی هست

 10. حمید پاسخ

  سلام نرخ لحظه آخری چنده ؟

 11. محسن پاسخ

  سلام خسته نباشین قیمت تور هاتون چقدره ؟

 12. مریم پاسخ

  سلام هتل خوب در مشهد نرخش چقدر در میاد ؟

 13. شایان پاسخ

  سلام هتل ارزان نزدیک حرم امام رضا چقدر در میاد

 14. فائزه پاسخ

  سلام پیشنهاد لحظه آخری برای اواخر تیر ماه دارید؟

 15. داود پاسخ

  سلام ارزانترین نرخ با هتل خوب نزدیک به بازار و حرم میخواستم

 16. رضا خانی پاسخ

  سلام . تور هوایی از اهواز با هتل نزدیک به حرم چنده ؟برای اول شهریور

 17. منصور صالحی پاسخ

  عالی بود دلم لک زده برا رفتن به حرم امارضا حیف که بیکارم وپول ندارم منصور از اهواز

 18. منصور صالحی پاسخ

  ۵۰ سال سنم هست واز کارافتاده هستم ارزوی دیدار امام رضا را دارم حیف که دستم خالی?

 19. منصور صالحی پاسخ

  چه میشه اقای رییسی مرا یک ماه دعوت کند به سفر رایگان

 20. شیوا برزین پاسخ

  سلام پیشنهاد پایین برای عید غدیرخم دارید؟

 21. فائزه چراغی پاسخ

  سلام خسته نباشید پیشنهاد قیمت مناسب برای ۲ شب و ۳ روز واسه کی دارید؟

 22. زهرا برزین پاسخ

  باسلام برای تعطیلات خرداد قیمت مناسب چی دارید

 23. فائزه ریحانی پاسخ

  سلام خسته نباشید پیشنهاد مناسب ترکیبی روی هتل درویشی دارید؟

 24. فرهاد پاسخ

  سلام آفر قیمت خیلی مناسب برای این هفته دارین ؟؟

 25. فرهاد پاسخ

  سلام تعطیلات خرداد قیمت مناسب دارید؟

 26. پارسا پاسخ

  سلام از تبریز به مشهد آفر دارین برای چه تاریخی هست؟قیمتش چند درمیاد؟هتل کیانا چند درمیادبرای دوشب؟

 27. فرهاد پاسخ

  سلام برای عید قربان ۲شب قیمت مناسب دارین ؟؟؟

 28. فرهاد پاسخ

  زمینی با قطار قیمت خیلی مناسب دارین

 29. اویسی پاسخ

  سلام از همدان هوایی دارین

 30. اویسی پاسخ

  سلام برای عید غدیر دوشب وسه روز میخواستم

 31. حمید برزین پاسخ

  باسلام برای عید قربان تور دارید

 32. میترا سادات برزین پاسخ

  دوشب قیمت مناسب برای کی دارید؟

 33. فرشاد چراغی پاسخ

  سلام ترکیبی قیمت پایین برای عید غدیر دارید؟

 34. فائزه زاهدی پاسخ

  سلام آفری روی هتل کیانا دارید؟

 35. پارسا پاسخ

  سلام هتل عمادبرای ۵شهریوربرای سه نفرچنددرمیاد؟

 36. هما پاسخ

  هوایی قیمت خیلی مناسب هتل نزدیک به حرم

 37. اویسی پاسخ

  سلام هتل اپارتمان ارمان برای عید غدیر دوشب میخواستم

 38. اویسی پاسخ

  سلام اروزن ترین هتل ایام شهریور میخواستم

 39. فائزه محمدی پاسخ

  سلام سفر زمینی قیمت مناسب روی هتل کیانا دارید؟

 40. سینا چراغی پاسخ

  سلام هوایی آفر چی دارید؟

 41. زهره برزین پاسخ

  باسلام تور دقیقه نودی دارید؟

 42. مرضیه برزین پاسخ

  باسلام افر برای شهریورماه دارید؟

 43. اویسی علی پاسخ

  سلام قیمت آفر از اصفهان میخواستم

 44. اویسی سارا پاسخ

  سلام دوشب سه روز باقطار ارزون ترین هتل چقدر میشه

 45. سعیده پاسخ

  سفر زمینی خیلی قیمت مناسب دارین ؟؟

 46. سعیده پاسخ

  سلام ۳ شب هتل درویشی برای ۴ نفر میخوام

 47. اویسی پاسخ

  برای عید غدیر آقر از اصفهان میخواستم

 48. اویسی پاسخ

  سلام هوایی از همدان هم دارین

 49. فرشاد پاسخ

  سلام میخواستم مشهد برم هتل ۳ ستاره ارزان یا نرخ آفر دقیقه نودی بدید ممنون میشم

نظرات خود را با ما در میان بگذارید