مکان
کیش

تاریخ رفت
تیر ماه

مدت اقامت
3 شب

نوع سفر
کیش ایر

قیمت
تومان

شماره رزرو
021-86026890

تور کیش از تهران :

انتخابهتلدرجهاتاق دو تختاتاق یک تختکودک با تختکودک بدون تخت
ارم۱۰۷۰۰۰۰۱۶۳۰۰۰۰۱۰۷۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
ققنوس۱۲۳۰۰۰۰۱۹۲۰۰۰۰۱۲۳۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
سیمرغ۱۳۰۰۰۰۰۱۹۴۰۰۰۰۱۳۰۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
ارم بزرگ۱۴۰۰۰۰۰۲۱۵۰۰۰۰۱۴۰۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
آفتاب شرق۱۴۴۰۰۰۰۲۲۳۰۰۰۰۱۴۴۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
تعطیلات۱۵۷۰۰۰۰۲۴۹۰۰۰۰۱۵۷۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
پارسیان۱۵۸۰۰۰۰۲۵۰۰۰۰۰۱۵۸۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
گامبرون۱۶۲۰۰۰۰۲۵۹۰۰۰۰۱۶۲۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
شایگان۱۸۵۰۰۰۰۳۰۵۰۰۰۰۱۸۵۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
میراژ۱۹۸۰۰۰۰۳۳۰۰۰۰۰۱۹۸۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰
کیش۲۶۵۰۰۰۰۴۶۵۰۰۰۰۲۶۵۰۰۰۰۶۰۰۰۰۰

تور کیش به عنوان یکی از مسیرهای پر طرفدار داخلی است که هر ساله نزدیک به دو میلیون نفر به این جزیره ی زیبا سفر می کنند. همانطور که می دانید جزیره ی کیش یکی از زیباترین و جذاب ترین جزایر ایران است که با ارائه بهترین امکانات و خدمات گردشگری در انتظار گردشگران کیش می باشد.

بهتر است که قبل از سفرتان به کیش، اطلاعاتتان را به روز کنید. از اطلاعات گردشگری راجع به مکان های دیدنی گرفته تا اطلاعات پروازها و هتل ها که در هنگام رزرو تور کیش از اهمیت بالایی برخوردار است.

جزیره کیش به عنوان یک مرکز توریستی بین المللی با وجود زیبایی های طبیعی، سواحل مرجانی،حیات دریایی متنوع، ورزش‌های آبی و تفریحات هیجان انگیز در کنار جاذبه هایی چون کشتی یونانی، شهر زیرزمینی کاریز، شهر حریره، جزیره هندورابی، روستای باغو، کلبه هور، درخت سبز و … یکی از مقاصد جذاب گردشگری در ایران است.

تور کیش از تهران با پرواز هواپیمایی ایران ایرتور، زاگرس، کاسپین، معراج، وارش و کیش ایر برگزار می گردد. برای رزرو محل اقامت هم با توجه به خدماتی که انتظار دارید و پولی که می خواهید هزینه کنید می توانید از بین هتل های دو ستاره، سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره کیش برای اقامتتان انتخاب کنید. همچنین انتخاب هایی چون سوئیت شخصی و هتل آپارتمان هم می تواند گزینه های مناسبی باشد.

اقامت در کیش در هتل هایی چون هتل داریوش کیش، هتل ترنج کیش، هتل پارمیس کیش و هتل مارینا پارک کیش می تواند خاطره انگیز باشد. همچنین داشتن اطلاعات درباره بهترین اماکن دیدنی و گردشی کیش، تفریحات کیش و خرید بلیط مراکز تفریحی کیش با تخفیف، آفرهای کیش، جشنواره های کیش، جُنگ های شبانه کیش، مراکز خرید و رستوران های کیش علاوه بر اینکه کیفیت سفرتان را بالا می برد تا حدودی از هزینه های اضافی سفرتان می کاهد.

 

شناسنامه

کارت ملی

۵/۵ ( ۶ نظر )
telegram

ارسال دیدگاه

عضویت در تلگرام آرشین پرواز